Forum

gutenberg jest jóż w pełni używalny.

Serwery

patrykkubaszczyk

#1 ·

Witam.
Klasyczny edytor mnie wkurzył, więc sprubowałem użyć tego ich edytorka blokowego.
To działa lepiej niż za moją pierwszą próbą.
Bloki wstawiają się, jak ja chcę, nie jak one chcą.
I wszystko śmiga.
Można jóż usuwać tego classic editor.

nuno69

#2 ·

Tak, to prawda. Zgadzam się.
- "Intelligence and wisdom is like jam. The less you have, the harder you're trying to spread it arround." - French proverb

patrykkubaszczyk

#3 ·

nawet to jest wygodniejsze niż pamientanie 100000 skrutów.

nuno69

#4 ·

Dlamnie Gutenberg wygrywa czym innym. tam jak piszę paragraf, to piszę paragraf a nie że zawracają mi dupę inne części tekstu
- "Intelligence and wisdom is like jam. The less you have, the harder you're trying to spread it arround." - French proverb

zywek

#5 ·

Ej, ale co to w oóle jest?