Forum

Wymuszanie zmiany prędkości i wysokości syntezatora mowy

sugestie nowych funkcji lub poprawy tłumaczenia

DJGraco

#1 ·

Hej,
zainspirowany pewną ciekawą funkcją z jedengo z chińskich czytników ekranu składam taką propozycję. O co chodzi? Chodzi o programowe wymuszenie wysokości lub prędkości synteztor. Miałoby totakie zastosowani chociażby np w syntezatorze syntalk, gdzie prędkośćidziew parze z wysokością. Czy byłoby możliwe do zrobienia coś takiego nawet we formie dodatku, bo średnio widzę tą funkcję na stałe w NVDA
Pozdro

Adasadula

#2 ·

Edited
Albo w agatce w której nieda się regulować wysokości. Ja tesz był bym zainteresowany czymś takim.

DJGraco

#3 ·

Edited
No hm hm to by było ciekawe aczkolwiek nie wiem na ile to jest zaawansowane by takie coś wdrożyć i raczej wydaje mi się, że raczej funkcjonowałoby to jako dodatek.