Hej,
zainspirowany pewną ciekawą funkcją z jedengo z chińskich czytników ekranu składam taką propozycję. O co chodzi? Chodzi o programowe wymuszenie wysokości lub prędkości synteztor. Miałoby totakie zastosowani chociażby np w syntezatorze syntalk, gdzie prędkośćidziew parze z wysokością. Czy byłoby możliwe do zrobienia coś takiego nawet we formie dodatku, bo średnio widzę tą funkcję na stałe w NVDA
Pozdro
zainspirowany pewną ciekawą funkcją z jedengo z chińskich czytników ekranu składam taką propozycję. O co chodzi? Chodzi o programowe wymuszenie wysokości lub prędkości synteztor. Miałoby totakie zastosowani chociażby np w syntezatorze syntalk, gdzie prędkośćidziew parze z wysokością. Czy byłoby możliwe do zrobienia coś takiego nawet we formie dodatku, bo średnio widzę tą funkcję na stałe w NVDA
Pozdro