Forum

Czyszczenie kabiny prysznicowej.

W domu

Previous 3 / 3

Zuzler

#41 ·

1 likes
Płyn do naczyń i gąbka, a na początek i chwilę po dziele zmyć wszystko ze słuchawy.

mucha

#42 ·

to jeszcze zależy od wody, jaka jest twarda

misiek

#43 ·

No to chyba oczywiste.
-- (Zuzler):
Płyn do naczyń i gąbka, a na początek i chwilę po dziele zmyć wszystko ze słuchawy.

--
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

Julitka

#44 ·

No nieoczywiste, bo ja nie używam płynu do naczyń, tylko mleczka, bo płyn do naczyń dłużej zmywa osad i kamień.
-- (misiek):
No to chyba oczywiste.
-- (Zuzler):
Płyn do naczyń i gąbka, a na początek i chwilę po dziele zmyć wszystko ze słuchawy.

--

--
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

MarOlk

#45 ·

Ostatnio jakiś filmik mi się nawinął jak koleś czyścił kabinę z kamienia za pomocą połówki cytryny posypanej sodą.

misiek

#46 ·

O umyciu słuchawki mówiłem.
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

Zuzler

#47 ·

Edited
No to się nie zrozumieliśmy. Umyć słuchawę to swoją drogą, ale chodziło mi o to, że na początek i na koniec, używając strumienia ze słuchawki, zmywam całą wannę. To znaczy zmywałam, jak miałam wannę.

misiek

#48 ·

A to też wiadomo.
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

Natalia2000

#49 ·

2 likes

Mycie wanny, mniejsza ścierka, mydło w płynie, woda, , opłukuje wannę, nalewam do niej trochę wody, myje ścierką z mydłem elementy wanny , robi się to łatwo, bo czuć palpacyjnie bród, spłukuje wannę, i jest, to samo z umywalką,
podłoga, woda i większa ścierka.

misiek

#50 ·

Wszystko
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

Kasia

#51 ·

U nas w kabinie są tylko szklane drzwi, w dodatku otwierane do boku, jak lodówka i ja używam do tego cifa w sprayu. W sensie do czyszczenia całej powierzchni kabiny i u nas to zdaje egzamin. Do płytek na ścianach w kabinie też. No i robię to tak jak Julitka pisała na początku. :)

Celtic1002

#52 ·

Melt jest dobry, ale dla astmatyków nie polecam.
Jak nam hydraulik tego użył, dusiłam się jeszcze godzinę.
"Trzeba być wielkim przyjacielem, żeby przyjść i przesiedzieć z kimś całe popołudnie tylko po to, żeby nie czuł się samotny. Odłożyć swoje ważne sprawy i całe popołudnie poświęcić na trzymanie kogoś za rękę."

Anna Frankowska

MarOlk

#53 ·

Jest jeden przykry olfaktorycznie sposób na kamień i osad na szybie kabiny. Ocet na gąbkę do naczyń, na tą stronę ze zmywakiem i trzemy, trzemy, trzemy. Złazi jak złoto, ale trzeba się namachać i nawąchać.

Julitka

#54 ·

Można, ale jest to inwazyjne, można porysować.
-- (MarOlk):
Jest jeden przykry olfaktorycznie sposób na kamień i osad na szybie kabiny. Ocet na gąbkę do naczyń, na tą stronę ze zmywakiem i trzemy, trzemy, trzemy. Złazi jak złoto, ale trzeba się namachać i nawąchać.

--
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

mustafa

#55 ·

Szkło?
Porysować szkło?
Nie wpadłbym na to
Biorę z konta każdego Eltenowicza po 500 zł i słucham państwa.

Powyższa wypowiedź, wyraża jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.

MarOlk

#56 ·

Druciakiem pewnie tak, ale tym na gąbce to nie.

skrzypenka

#57 ·

Można niestety porysować szkło.
Große Operndiva?

Kat

#58 ·

Edited
Owszem, szkło można porysować, nawet tą twardą częścią gąbki. Ja już od dłuższego czasu kupuję w Lidlu W5 ten naturalny do łazienki i pryskam go na gąbkę, po czym rozcieram na szybie, a później tylko spłukuję. Efekt jest całkiem przyzwoity.
"Nie wolno się bać.
Strach zabija duszę.
Strach to mała śmierć, a wielkie unicestwienie.
Stawię mu czoło.
Niech przejdzie po mnie i przeze mnie.
A kiedy przejdzie, odwrócę oko swej jaźni na jego drogę.
Którędy przeszedł strach, tam nie ma nic. ... Jestem tylko ja."
- Litania Bene Gesserit przeciw strachowi ("

MarOlk

#59 ·

To mam nadzieję, że nie porysowałem hehe

skrzypenka

#60 ·

ludwik też jest dobry, albo te odkamieniacze

-- (Kat):
Owszem, szkło można porysować, nawet tą twardą częścią gąbki. Ja już od dłuższego czasu kupuję w Lidlu W5 ten naturalny do łazienki i pryskam go na gąbkę, po czym rozcieram na szybie, a później tylko spłukuję. Efekt jest całkiem przyzwoity.

--
Große Operndiva?
Previous 3 / 3