Witam. Nie wiem jak się to złącze nazywa. Chodzi o złącze jak do antenowego wyjścia takie okrągłe, ale na zewnętrznej części ma miejsce na wystające dwa bolczyki - trzeba wsunąć i przekręcić. I dwa - czy jest taka prejściówka, aby z tego wyjścia wyprowadzić kabel chinch - chodzi mi o obraz.
To nie jest HDMI - to jest kabel antenowy okrągła wtyczka, wtamtych czasach nie było czegoś takiego jak HDMI bo przecież magnetowid wysyła obraz o rozdzielczości 640x480 :)
Tak z bolcem w środku, ale na tej zewnętrznej części ma wsuwany zamek (nie wiem jak to nazwać) bo w magnetowidzie na zewnętrznej częśći po obu stronach wystaje taki mały bolczyk - czyli dwa bolczyki po przeciwnych stronach - i tą wtyczkę się nasuwa i przekręca żeby zablokować przed wysunięciem
Wiem o co ci chodzi. Nigdy takiej przejściówki nie widziałem, ale może popytaj w elektronicznych. Swoją drogą- dziwny masz magnetowid bez hinhy. Bez eurozłącza widziałem, ale bez hinhy? Pierwsze słyszę.
This site uses cookies to enhance your experience.