2 likes
Biblioteka odpowiedzialna w Eltenie za render dźwięku posiada bardzo ładny interfejs do obsługi VST. Co jakby wykorzystać ten potencjał w konferencjach? Czyli na przykład, stawiam sobie obiekt i stosuję na nim taki czy inny efekt VST.
1 likes
Objekty to jedno, ale jest chociażby Loudmax, który możnaby wykorzystać jako takie fajne do regulacji głośności.
Edited
2 likes
Planuję to oczywiście wprowadzić jako funkcję premium. Ale myślę, że da nam naprawdę fajne możliwości, bo będzie można zestawić bez żadnych hostów sobie ekwalizer, bramkę szumów, kompresor itp. i już naprawdę, naprawdę profesjonalne rzeczy robić.
Edited
Tak, z czego w BASS to nie jest ciężkie do zrobienia, jeżeli mnie pamięć nie myli.
Edited
1 likes
Nie, choć z kilkoma bardzo dziwnymi ograniczeniami. Ale zobaczymy to w praktyce, raczej już w Eltenie 2.4.3, na pewno nie w 2.4.2.
1 likes
Loool! tego to się mimo wszystko nie spodziewałem. Jeśli to pyknie, będzie kolejnym mocnym punktem w konferencjach i w ogóle nagrywaniu. Na prawdę jestem ciekaw, co z tego wyjdzie.
1 likes
chociaż ten audiofil i tak jest dopakowany. Może to do pakietu sponsorskiego? Bo to już jest taka baaardzo specyficzna rzecz, za którą i tak nie wiele kto zapłaci i nie wiele kto wykorzysta.