1 / 3
Next
Czy ktoś z niej korzystał? Jest tyflopodcast o niej, wydaje się nawet sensownym sprzętem. W zamierzeniu ułatwia sprzątanie mieszkania.
2 likes
Hm, przymierzam się do nabycia mopa parowego innej firmy.
Z doświadczenia widzących znajomych a także Kat wiem, że jest to całkiem fajne, ale nie zawsze zastąpi mycie podłogi np.
Oczywiście to może zależeć też od modelu.
No i jest ciężkie. Miałam w ręku mop Viledy - nie jest to leciutkie i poręczne.
Z doświadczenia widzących znajomych a także Kat wiem, że jest to całkiem fajne, ale nie zawsze zastąpi mycie podłogi np.
Oczywiście to może zależeć też od modelu.
No i jest ciężkie. Miałam w ręku mop Viledy - nie jest to leciutkie i poręczne.
Przesłuchaj tego podcastu na tyflopodcaście, użytkownik jest bardzo zadowolony, w każdym razie coś tam może się dowiesz ciekawego.
Dlaczego inną firmę chceszz wybrać? Tej nie sprawdzałaś czy tańsza może?
Dlaczego inną firmę chceszz wybrać? Tej nie sprawdzałaś czy tańsza może?
1 likes
Jest to całkiem fajna sprawa taki mop parowy, ale fakt, zbyt poręczny to on nie jest. Dla mnie mógłby mieć dłuższy trzonek i ten ciągnący się kabel, ale poza tym daje radę, choć czasem wolę umyć podłogę zwykłą szmatą.
1 likes
No właśnie @Kat, dlaczego?
Czy uważasz, że można wywalić zwykły mop, jak się ma parowy?
Czy uważasz, że można wywalić zwykły mop, jak się ma parowy?
2 likes
Czy szybciej to nie wiem, ale jeśli chce się ją dokładnie umyć to dla mnie nie ma znaczenia, bo obie czynności zajmują mi podobny czas.
I tak, myślę, że mając mopa parowego można zwykłemu podziękować. Nie twierdzę, żeby go wyrzucać, ale można go śmiało schować.
W sumie to ja mam chyba mopa z Kerchera właśnie, tak jeszcze dodam.
Fajne jeszcze jest to, że on ma większe zastosowanie, bo poza podłogą posiada sporo różnych końcówek, np. do szkła, tak więc można nim umyć lustra, okna itd.
I tak, myślę, że mając mopa parowego można zwykłemu podziękować. Nie twierdzę, żeby go wyrzucać, ale można go śmiało schować.
W sumie to ja mam chyba mopa z Kerchera właśnie, tak jeszcze dodam.
Fajne jeszcze jest to, że on ma większe zastosowanie, bo poza podłogą posiada sporo różnych końcówek, np. do szkła, tak więc można nim umyć lustra, okna itd.
Gdzieś chyba jeszcze mam, ale drugi raz bym nie kupił. Nakładki szybko się zużywają, a nie jest to tania zabawa. I tak nie jest to ani lekkie, ani zbyt wygodne.
Firma rzeczy głównie sprzątających: odkurzacze, myjki ciśnieniowe etc.
-- (Julitka):
Nie, nigdy o tej nie słyszałam po prostu, dlatego zapytałam, co to właściwie jest.
--
-- (Julitka):
Nie, nigdy o tej nie słyszałam po prostu, dlatego zapytałam, co to właściwie jest.
--
Wiem, czym zajmuje się Kercher, ale pojęcie "parownicy" raczej zwykle odnosi się do urządzenia prasującego i odświeżającego ubrania.
-- (Kat):
W sumie to ja mam chyba mopa z Kerchera właśnie, tak jeszcze dodam.
--
A Ty nie masz Viledy przypadkiem?
W sumie to ja mam chyba mopa z Kerchera właśnie, tak jeszcze dodam.
--
A Ty nie masz Viledy przypadkiem?
1 likes
A ja mop parowy jako urządzenie bardzo polecam. Prawie wszystko tym wyczyści, podłogi, dywany, nawet tapicerkę ostatnio, choć to już wysiłku wymagało. :)
Nie zaszkodzi raz na jakiś czas przejechać jakąś chemią, jeśli ktoś chce, ale zmywa toto dobrze. Mam potwierdzenie widzących rodziców.
Jedyna wada, za krótki kabel, ale z drugiej strony, gdyby był dłuższy, plątałby się.
Nie zaszkodzi raz na jakiś czas przejechać jakąś chemią, jeśli ktoś chce, ale zmywa toto dobrze. Mam potwierdzenie widzących rodziców.
Jedyna wada, za krótki kabel, ale z drugiej strony, gdyby był dłuższy, plątałby się.
Edited
1 likes
A może i właśnie Viledy. Kurczę, zabawne, ale nie pamiętam. I tak, dla mnie parownica to właśnie to do prasowania i odświeżania ubrań.
-- (Julitka):
-- (Kat):
W sumie to ja mam chyba mopa z Kerchera właśnie, tak jeszcze dodam.
--
A Ty nie masz Viledy przypadkiem?
--

-- (Julitka):
-- (Kat):
W sumie to ja mam chyba mopa z Kerchera właśnie, tak jeszcze dodam.
--
A Ty nie masz Viledy przypadkiem?
--
1 likes
Też się właśnie zdziwiłam, bo parownica, to jest do prasowania ubrań. :)
Chyba, że na mopy też się tak mówi, ale ja w każdym razie nie słyszałam.
Chyba, że na mopy też się tak mówi, ale ja w każdym razie nie słyszałam.
Fachowo to się chyba zwie mop parowy.
-- (Elanor):
Też się właśnie zdziwiłam, bo parownica, to jest do prasowania ubrań. :)
Chyba, że na mopy też się tak mówi, ale ja w każdym razie nie słyszałam.
--
-- (Elanor):
Też się właśnie zdziwiłam, bo parownica, to jest do prasowania ubrań. :)
Chyba, że na mopy też się tak mówi, ale ja w każdym razie nie słyszałam.
--
1 / 3
Next