Forum

Mop/myjka parowa

W domu

Previous 2 / 3 Next

Julitka

#21 ·

1 likes
Tak, Pates, ale wtedy są bardzo ciężkie zwykle, a ten akumulator starcza na jakichś 30 min.
Jest to rozwiązanie, no bo przecież się nie czyści podłogi godzinami, ale trzeba konkretnie przemyśleć, co się opłaca, bo z natury mopy same są ciężkie.
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

pates

#22 ·

Generalnie mało się na tym znam, kiedyś mieliśmy akumulatorowy w domu i generalnie mamie się podobał, no a co do wagi, taka natura całego osprzętu i często metalowego korpusu.
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

Julitka

#23 ·

1 likes
Akumulatorowy mop?
A może to był odkurzacz?
Kiedyś to nie było aż tak popularne...
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

pates

#24 ·

Nie nie, mop. Odkyurzacz raczej nie wygląda jak mop. D
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

Kat

#25 ·

1 likes
Niektóre odkurzacze bezprzewodowe mają funkcję mycia podłogi. Moja teściowa taki ma, ale z tego co mówiła to ta funkcja nie jest zbyt efektywna.
"Nie wolno się bać.
Strach zabija duszę.
Strach to mała śmierć, a wielkie unicestwienie.
Stawię mu czoło.
Niech przejdzie po mnie i przeze mnie.
A kiedy przejdzie, odwrócę oko swej jaźni na jego drogę.
Którędy przeszedł strach, tam nie ma nic. ... Jestem tylko ja."
- Litania Bene Gesserit przeciw strachowi ("

pates

#26 ·

Mają, ale jest to raczej żatkość. Ciekawe swoją drogą jak to ma niby działać. On wylewa tą wodę z pojemnika, czy pryska jak żelasko?
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

Kat

#27 ·

1 likes
Nie mam pojęcia na jakiej zasadzie to działa.
"Nie wolno się bać.
Strach zabija duszę.
Strach to mała śmierć, a wielkie unicestwienie.
Stawię mu czoło.
Niech przejdzie po mnie i przeze mnie.
A kiedy przejdzie, odwrócę oko swej jaźni na jego drogę.
Którędy przeszedł strach, tam nie ma nic. ... Jestem tylko ja."
- Litania Bene Gesserit przeciw strachowi ("

Wiolinistka

#28 ·

1 likes
Miałam mop parowy Karchera, ale był ciężki i nieporęczny, poza tym ta dołączona szmaticzka mi się co chwilę odczepiała. Teraz mają go moi rodzice, a ja kupiłam Viledę parową - taki trójkącik, przez co fajnie wjeżdża do narożników. Jest świetny, dosyć lekki, z długim kablem, nie moczy podłogi, tylko rzeczywiście ładnie myje. Mam do niego cztery ściereczki, przyczepia się je na rzepy, więc nie odpadają. On nie wygląda jak Karcher, jak odkurzacz, po prostu w rękojeści, dość nisko jest mały zbiorniczek. Mogę regulować moc tego syczenia :) Kosztował niecałe 200zł, bardzo, bardzo polecam!

balteam

#29 ·

Kurcze, to dużo taniej niż ta parownica tego co pamiętam.
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

Wiolinistka

#30 ·

1 likes
No, nie jest drogo, więc tym bardziej warto

Monia01

#31 ·

1 likes
Ech, i po co ja to przeczytałam? Od jakiegoś czasu czaję się na coś takiego :D
***
🇺🇦 🇵🇱

balteam

#32 ·

1 likes
No to kup i daj znać :D
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

Wiolinistka

#33 ·

1 likes
Bierz w ciemno, Monia, jak to mówią, będzie Pani zadowolona :)

Julitka

#34 ·

3 likes
I ja też. :)
-- (Monia01):
Ech, i po co ja to przeczytałam? Od jakiegoś czasu czaję się na coś takiego :D

--
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

Wiolinistka

#35 ·

3 likes
Jak chcecie to Wam nagram prezentację, jak ruszę z blogiem

balteam

#36 ·

Fajnie jak byś pokazała idzie ci zajmuje takie umycie podłogiw w kuchni :D
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

Wiolinistka

#37 ·

4 likes
W mojej małej kucheneczce dosłownie chwilunię :) Pokażę binauralnie

Julitka

#38 ·

@Wiolinistka Moglabyś podać model tej Viledy? Bo te, co widziałam, są powyżej 200 zł....
I jakie masz podłogi? Same płytki, czy parkiet też?
Jak Ci się sprawdza na różnych rodzajach?
Bo ja się boję o parkiety, a z kolei bliska mi kobieta raportuje, że do podłóg ok, ale znowu z płytkami nie daje sobie rady.
Ale nie wiem, jaki ona ma.
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

Wiolinistka

#39 ·

1 likes
Ja kupiłam na promce, to może być właśnie ten. Spytaj kogoś, czy jest trójkątny? Nie sprawdzę teraz modelu, przepraszam, jestem u rodziców. Ja mam same płytki i myje jak marzenie. Moim zdaniem bardziej zniszczysz parkiet detergentami, niż taką niewielką ilością pary, ale doświadczenia nie mam, wiem, że do płytek jest idealny.

Julitka

#40 ·

Hm, widocznie zależy od płytek.
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!
Previous 2 / 3 Next