Hej,
jak nazywa się wtyczka gniazdo zasilacza. Takie bardzo często spotykane. Gniazdo to taka dzióra coś jak jack 6,5 a wtyczka to taki okrągły bolec z dziórką na podstawie walca.
jak nazywa się wtyczka gniazdo zasilacza. Takie bardzo często spotykane. Gniazdo to taka dzióra coś jak jack 6,5 a wtyczka to taki okrągły bolec z dziórką na podstawie walca.