Forum

Wtyczka od zasilacza?

Przewody i zasilanie

DJGraco

#1 ·

Hej,
jak nazywa się wtyczka gniazdo zasilacza. Takie bardzo często spotykane. Gniazdo to taka dzióra coś jak jack 6,5 a wtyczka to taki okrągły bolec z dziórką na podstawie walca.

DJGraco

#2 ·

Chyba ustalone. Wtyk nazywa się
wtyk DC typ rurkowy 2.1/5.5/9.5mm
Aczkolwiek nie wiem jeszcze dokładdnie, zaryzykowaliśmy, może będzie pasować.

misiek

#3 ·

To nie lepiej wymienić cały zasilacz?
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

DJGraco

#4 ·

1 likes
To nie o to chodzi. Mam huba usb, który ma wejście na taką wtyczkę. Musiałem kupić kabel dc to usb żeby go do kompa podłączyć. Jak na razie jeszcze nie doszedł, będzie jutro najprawdopodobniej, bo wczoraj wieczorem dopiero był zamówiony.