siedzicie czasem głosowo na disc albo coś? :D
Edited
Ja często siedzę na swoim TT gdzie gram ze znajomymi, ale chciałbym też wyściubić nosek nieco dalej. Ty gdzie siedzisz głosowo?
Ja też jestem na dwuch serwerach gangowych i spędzam też czas ze znajomymi.
Co sądzicie, aby stworzyć serwer discorda dla naszej polskiej społeczności?
Ja często rozmawiam na Dc głoswoi nawet dużo ułatwia.
Co sądzicie, aby stworzyć serwer discorda dla naszej polskiej społeczności?
Ja często rozmawiam na Dc głoswoi nawet dużo ułatwia.
Edited
A może by tak pyknąć jaki ogólny serwer? Mam infrastrukturę etc. Albo TT, albo Discorda takiego z podziałami na prywatne gangów itd.
W sumie nigdy nie robiłem DC, więc nauczył bym się przy okazji czegoś nowego.
W sumie nigdy nie robiłem DC, więc nauczył bym się przy okazji czegoś nowego.
Ja jestem za, ponieważ moglibyśmy zawsze wspólnie pomóc itp.
Ja nigdy jakoś nie zakładałem takiego serwera, ponieważ jest z tym dużo roboty, a szczególnie z administrowaniem i też moderowaniem.
Dobra to narazie tyle.
Ja nigdy jakoś nie zakładałem takiego serwera, ponieważ jest z tym dużo roboty, a szczególnie z administrowaniem i też moderowaniem.
Dobra to narazie tyle.
kurde, jak zrobić żeby to w kółko pykało jak cośatakuję?
W kółko wciskać literę trochę wolno
W kółko wciskać literę trochę wolno
Edited
Dobra, mam, lewy kwadratowy, ale nie działa mi przypisywanie umiejętności, wciskam kontrol alt h i operation completed, ale jak h wciskam to nicn iemówi, dźwięk jaki był zawsze, czyli jak by ping taki
oki, w sumie nawigacja nie jest najgorsza, ale mam problem, bo jak gra jest za głośno to gadacza nie słyszę, jakaś historia tego co ktoś powiedział jest?
Tak, musisz tak jakby nacelować. Klawisze: o, l, k, średnik. V zmieniasz sposoby celowania.
F5, F6 głośność gry. Te same klawisze z shiftem głośność muzyki. A co do historii to albo page up i down, albo home i end. :) Nie pamiętam. Z kontrolem któreś zmieniały kanał, na który piszesz.
Edited
thx
To jak w praktyce często wciskacie o k l średnik jak idziecie i eksplorujecie?
a i jak z ciał coś wyciągać albo sprawdzić co mają?
To jak w praktyce często wciskacie o k l średnik jak idziecie i eksplorujecie?
a i jak z ciał coś wyciągać albo sprawdzić co mają?
Zależy od terenu, często też słychać, że np jakiś przeciwnik jest w miarę blisko po prawej, więc idąc w tę stronę, spodziewasz się go pod jednym z klawiszów celujących.
no tak, ale teoretycznie może leżeć jakiś grat blisko, więc nie nie trzeba by chodzić od lewej do prawej i wciskać klawisze cok ilka metrów?
No i jak patrzeć co w tych zwłokach leży?
No i jak patrzeć co w tych zwłokach leży?