Edited
Na polski mi to tłumaczy jako susły.
czy to z bety już wyszło? a jak nie to kiedy? Bo stworzę konto dopiero wtedy. Jak stracę postacie na których np. kupiłem coś za diamenty to...
AAA sorry niewiedziałem, nie śledzę forum audiogames, nie długo zacznę graćććććć.
Jakim skrutem klawiszowym dostaje się do centrum handlowego?
W sensie, że tego Mall?
CTRL+Enter. Enter the mall;recharge
-- (zegarmistrz):
Jakim skrutem klawiszowym dostaje się do centrum handlowego?
--
CTRL+Enter. Enter the mall;recharge
-- (zegarmistrz):
Jakim skrutem klawiszowym dostaje się do centrum handlowego?
--
Edited
Dzisiaj założyłem konto, moja postać nazywa się Exterla
A jeszcze sprawa, czy z doliny, można dojść gdzieś dalej oprucz sansetcity?
A do reszty miast jak dojść?
BO z sansetcity, to tylko do pólnocnego miasta i do jaskini, a dalej?
A do reszty miast jak dojść?
BO z sansetcity, to tylko do pólnocnego miasta i do jaskini, a dalej?
Orkini pospolyta.
A ja gram jako djdenismusic. Ale od wczoraj niczego konkretnego nie zrobiłem.
Póki co walczę z dreadem, czy jak on się tam nazywa XD
Póki co walczę z dreadem, czy jak on się tam nazywa XD