Ja dlatego lubię wszystko sam eksplorować i nawigacja jest nawet ok.
Ja też uważam że autoexping w przypadku misty world mijał by się z celem. Autowalking jakoś tam zaimplementowany jest, ale też jak wcześniej już pisała zuza wolałbym niezależnie od gry sam sterować postacią.
to się przydaje tylko w przypadku gdy jesteśmy w grupie i chcemy podążać za liderem, a tak to raczej zbędne.
Edited
@Pau, probowalem po twojemu. Zastawilem Mariole i atakowalem tylko raz wrogow a ona dokanczala. jej output jest zdecydownie za niski na takie zabawy
ale podobno dobrze sobie radzi goblin, on jest za diamenty i co ciekawe, nie trzeba mieć na 30 poziomu, żeby go mieć u siebie.
Słyszałem na pewnym streamie, gościu miał 15 level a ten goblin rozwalał wszystkich, jak chak nories.
Słyszałem na pewnym streamie, gościu miał 15 level a ten goblin rozwalał wszystkich, jak chak nories.
Ja tam nie lubię tej po pierdylonej gry. Chcę po expić sobie w dolinie a tu jakiś gracz o imieniu rodric mnie zabija. Kurna a ja nawet bronić się nie mogę bo niemogę go atakować. Jest sprawiedliwość? no kur*a nie ma. Nawet do sunset city nie pujdę już bo stoi ten rodric i czeka aż do doliny pójdę. Do samej gry niemam nic ale że ci chińczycy nie sprawiedliwi nie pilnują tego że starsi gracze zabijają młodrzych o level to niech się udławi ten co tak wymyślił. Jak ja teraz swojego elfa będę expił.
To zmień tryb postaci. Zmieniasz b. Zrub sobie pacyfiste z kontratakiem. I jak trzeba to go kropnij. Na tym też gra polega, aby zabijać graczy.
14, on zabijał, bo chciał zobaczyć jak to jest z niską moralnością.
Jak się pokaże przy sunset, to napewno go dojadą.
Jak się pokaże przy sunset, to napewno go dojadą.
jeżeli on ma level adekwatny do twojego to możesz go klepnąć.
To nie jest wina gry, tylko debilnych graczy, którzy sobie urządzają nagonke na nowszych, zdaje mi się, że jest miejsce w grze na zgłaszanie takich typów, spróbuj do niego napisać, może on atakuje na spacji i robi to nieświadomie.
Już się z tym spotkałem.
Możesz też poprzez audiogames napisać meila do gościa o nicku moksi, że gracz taki a taki cię prześladuje.
Na cchińskim serwerze za takie pk to bany leciały.
To nie jest wina gry, tylko debilnych graczy, którzy sobie urządzają nagonke na nowszych, zdaje mi się, że jest miejsce w grze na zgłaszanie takich typów, spróbuj do niego napisać, może on atakuje na spacji i robi to nieświadomie.
Już się z tym spotkałem.
Możesz też poprzez audiogames napisać meila do gościa o nicku moksi, że gracz taki a taki cię prześladuje.
Na cchińskim serwerze za takie pk to bany leciały.
Nie, on pisał na globalu, że robi to specjalnie.
Wszyscy o tym jednak wiedzą, więc ni zostane to potraktowane bezkarnie, chociażby przez innych graczy.
Wszyscy o tym jednak wiedzą, więc ni zostane to potraktowane bezkarnie, chociażby przez innych graczy.
Mnie też jakiś gracz zabił i nie robiłam z tego jakiejś Dramy, oczywiście bez urazy dla nikogo. Powiedziałam znajomym i oni gracza tego znaleźli i kropneli.
No i już tej postaci w mojej okolicy nie zaobserwowałam. Druga sytuacja była w kopalni, że mnie jeden gostek kropnął, ale się wyjaśniło, że to był wypadek, bo atakowało nas chyba ze dwuch lub trzech stworków, które sobie biegają na początku tej kopalni. Jak one właściwie się po polsku nazywają? Jak dla mnie to szczury, ale w sumie nie jestem pewna. :) Pozdro.