1 likes
Trzecia postać o wdzięcznym imieniu Dyntalia
witajcie na misty world można mnie znaleźć pod nickiem rapunzel. Gra misty jest naprawdę super. Dowiedziałam się o niej od przyjaciół z portugalii/brazylii. Idzie mi mozolnie ale...
A jak tam jest z klimatem? Koniecznie trzeba mieć imiona rodem z gier rpg czy można się podpisać byle jak?
Ja to czekam aż się beta skończy, bo pracować na zniknięcie postaci to taka marna pociecha
To nie chodzi o pracowanie, tylko o to żeby sobie potestować np. jaką klasą by się chciało grać.
A ja gram od kilku dni. I utknąłem po przejściu tutoriala. Nie mogę w żaden sposób znaleźć wyjścia z tej jaskini.
tutorial to najłatwiejsza część gry, potem to jest zabawa z exploracją.
Musisz skanować otoczenie, a widzę martinusie, że tego nie robisz.
A bez tego sobie nie dasz rady.
Musisz skanować otoczenie, a widzę martinusie, że tego nie robisz.
A bez tego sobie nie dasz rady.
@mojsior skanować skanuuję ale nie na wszystko czasami zwracam uwagę i to jest być może kluczowe. Dzięki @nuno. Spróbuję dalej sam wyeksplorować.