Forum

Misty World: Chińskie MMORPG na ostro

Gry audio (dyskusja ogólna)

1 / 34 Next

nuno69

#1 ·

Edited 3 likes
Niechaj świat pogrąży się w wiecznej mgle!
Gdy ludzie i elfy zaczęły eksperymentować z magią niewinne z początku eksperymenty wymknęły się z pod kontroli i zwierzęta zaczęły zamieniać się w rządne krwi bestie!
W ciel się w rolę wojownika, orkowego barbarzyńcy, maga lodu, elfa, kapłana lub wiedźmina i uratuj świat!

Brzmi banalnie ale czy takie na prawdę jest? To pozostawiam już waszej ocenie, ale ze swojej strony mogę powiedzieć, że mgła wypełniła sporą część mojego czasu.

SHIFT+C, kopiowanie tekstu zg ry do showka
Download:
https://drive.google.com/file/d/11tNiTqo4e06P38-r4nGsqTo5IgmEHRkn/view?usp=sharing
- "Intelligence and wisdom is like jam. The less you have, the harder you're trying to spread it arround." - French proverb

pates

#2 ·

Da się zrobić autokopiowanie do schowka? No i po Ang jest?
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

nuno69

#3 ·

Nie/Nie, chociaż tlumaczenie jest w toku
- "Intelligence and wisdom is like jam. The less you have, the harder you're trying to spread it arround." - French proverb

Rogan

#4 ·

Jak sobie radzicie z chińskimi tekstami? Google translator jakoś sobie z nimi radzi?

pates

#5 ·

No a wtyczka do nvdy padła, wiecie co dało by sięz tym zrobić>?
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

Rogan

#6 ·

Z jawsem nawet shift c żeby skopiować nie działa. :D Także byłoby tyle grania.

pates

#7 ·

Edited
No tak, nieważne jaki mail podamy, nic to nie da
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

zegarmistrz

#8 ·

Potwierdzam jest błąd z kodem nie wysyłają go wcale

nuno69

#9 ·

Juz naprawione.
- "Intelligence and wisdom is like jam. The less you have, the harder you're trying to spread it arround." - French proverb

Rogan

#10 ·

Ktoś powie czego potrzebuję do nvda żeby choć na angielski tłumaczyło? :D
Zawsze od gier audio z daleka się trzymałem, trochę w tym jestem laikiem.

nuno69

#11 ·

Nie uzywam NVDA, moze ktos pomoze...
- "Intelligence and wisdom is like jam. The less you have, the harder you're trying to spread it arround." - French proverb

Rogan

#12 ·

A czego? Ja tak normalnie Jawsa, ale ten to chyba sobie kompletnie nie będzie radził.

pates

#13 ·

@Rogan nvda translate, clip reader, nvda sapi.
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

lalar123

#14 ·

Ja próbowałem wysłać na gmaila kod weryfikacyjny ale nie przyszedł.
Cholerne wstrętne sample w suno!

djsenter

#15 ·

Teraz ci ni przyjdzie, musisz poczekać, bo wyłączyli serwery i jak narazie do następnej bety nie będzie nic, z tego co zrozumiałem.
Senter San

matius

#16 ·

Jak im wysłać maila, aby kod wysłali? Albo wogule jak tam konto zaożyć?
Sygnatura – Uczcij poległych i cierpiących ocalałych ciężką pracą, ponieważ porażka zawsze może się zdarzyć, jednak nigdy nie staraj się udawać, że jesteś doskonały, ponieważ prowadzi to do gorszego końca niż porażka, wiedzie na ścieżkę hańby i nikczemności.

djsenter

#17 ·

poprzez gre
Senter San

patrykuss12

#18 ·

Hejo, jak tu z kopiowaniem tekstu, wspomniane shiwt+c nie działa, jakieś patenty, generalnie stanąłem na logowaniu/ rejestracji, bo nie mogę sobie zawartości właśnie skopiować i przetłumaczyć.

djsenter

#19 ·

shift c działa, zrestartuj nvda i wtedy jak masz copy clipa to ci przeczyta
Senter San

Irniss

#20 ·

pobieram bede obczajac
1 / 34 Next