do mnie tez mail nie przychodzi
w poniedziałek spodziewajmy się stabolki.
Po becie którą mieliśmy jestem w stanie powiedzieć w końcu dostałem chińską grę która jest przyzwoicie zrobiona, a co naważniejsze jest wciągająca i nie jest tak nudna jak dreamland, który gra się poniekąd sam.
Ja już licze godziny.
Po becie którą mieliśmy jestem w stanie powiedzieć w końcu dostałem chińską grę która jest przyzwoicie zrobiona, a co naważniejsze jest wciągająca i nie jest tak nudna jak dreamland, który gra się poniekąd sam.
Ja już licze godziny.
Jeszcze bez angielskiej werrsji tak?
Jak ktoś chce automatyczne kopiowania do schowka to w folderze config tworzymy plik autoTo.ini, i w nim wpisujemy 1.
Ale klawiszologii to jest tam od metra
Ja w ogóle nie mogę zabić zmótowanej kury. Co jedną zabiję to druga mnie zabije. hmm. I oczywiście wskazówek trenera nie da się z kopjować bo jak damy shift c na jego dialogu mamy tylko w schowku słowo copy.
1. Czy gra jest po angielsku?
2. Czy gra współpracuje z NVDA?
2. Czy gra współpracuje z NVDA?
To, że pisałeś, to wiem, ale czy menu będzie odczytywane, czy tylko SAPI?
Jeżeli wszystko będzie kopiowało się do schowka to to, co zrobisz z tym tekstem nie jest już zależne od gry. Możesz sobie zainstalować jakiś program do odczytywania schowka przesz NVDA (Clipreader chyba)