Z przyjemnością informuję, że mam pomocnika, a właściwie pomocnicę w postaci użytkowniczki Zuzler, która to stała się właśnie moderatorem czy moderatorką niniejszego forum.
O, a w tym przypadku twoja sygnaurka nie była oczywista. Nie wszyscy o tym wiedzieli :P witaj Zuzler.
Edited
1 likes
Nikt o tym nie wiedział. Sama nie wiedziałam mówiąc szczerze, aż nie przeczytałam na grupie ogólnej dziś wieczorem, że Tomecki jest tu sam.
1 likes
@Zuzler A dasz sobie radę ze wszytkimi Twoimi funkcjami?
Chyba sporo tego masz teraz...
Chyba sporo tego masz teraz...
1 likes
Ee, Kultura i sztuka nie sprawiają większych problemów, zresztą tam mam pomoc. Grupa kulinarna po prawdzie jest bardzo nieruchawa, więc tam w ogóle nie ma prawie co robić. Zresztą tutaj teraz jestem z Tomeckim, a jeśli on stwierdzi, że dziękuje za ten interes, też postaram się kogoś znaleźć, choćby na zastępstwa.
@Zuzler To nie był wyrzut, tylko troska. :)
Osobiście bardzo się cieszę, bo ostatnio tej pomocy tu potrzeba.
Osobiście bardzo się cieszę, bo ostatnio tej pomocy tu potrzeba.