Forum

Nowa w szoferce.

Archiwum

tomecki

#1 ·

Z przyjemnością informuję, że mam pomocnika, a właściwie pomocnicę w postaci użytkowniczki Zuzler, która to stała się właśnie moderatorem czy moderatorką niniejszego forum.

Zuzler

#2 ·

1 likes
Dzień dobry państwu. Uciążliwa nie będę, to na pewno. :)

gadaczka

#3 ·

O, a w tym przypadku twoja sygnaurka nie była oczywista. Nie wszyscy o tym wiedzieli :P witaj Zuzler.
Dziękuję użytkownikom portalu Elten Link za możliwość obserwowania środowiska niewidomych. Stanowiło to dla mnie etap wstępny do pracy z niewidomymi na żywo.

Zuzler

#4 ·

Edytowano 1 likes
Nikt o tym nie wiedział. Sama nie wiedziałam mówiąc szczerze, aż nie przeczytałam na grupie ogólnej dziś wieczorem, że Tomecki jest tu sam.

misiek

#5 ·

Byłem przekonany, że już dawno tu cię widziałem, no ale spoko.
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

Zuzler

#6 ·

2 likes
Nie jako siłę porządkową. :P

Julitka

#7 ·

1 likes
@Zuzler A dasz sobie radę ze wszytkimi Twoimi funkcjami?
Chyba sporo tego masz teraz...
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

Zuzler

#8 ·

1 likes
Ee, Kultura i sztuka nie sprawiają większych problemów, zresztą tam mam pomoc. Grupa kulinarna po prawdzie jest bardzo nieruchawa, więc tam w ogóle nie ma prawie co robić. Zresztą tutaj teraz jestem z Tomeckim, a jeśli on stwierdzi, że dziękuje za ten interes, też postaram się kogoś znaleźć, choćby na zastępstwa.

Julitka

#9 ·

@Zuzler To nie był wyrzut, tylko troska. :)
Osobiście bardzo się cieszę, bo ostatnio tej pomocy tu potrzeba.
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

Zuzler

#10 ·

A nawet tego tak nie odebrałam.