Forum

W co grywacie, macie zamiar grywać, grywaliście?

Gry audio (dyskusja ogólna)

Previous 15 / 15

exterminator

#281 ·

Ja gram w hades 2, diablo, slay the spire 1, rhythm doctor i oczywiście dużo więcej diablo.
Time to exterminate.

Zuza

#282 ·

u mnie na razie 1428 Shadows over Silesia i coś tam prubuje final fantasy 6
Boże, błogosław obsługę
klienta.

pates

#284 ·

Dłubę w STS 2, HS jak nie mam co robić, to się pogrywa, takto gdzieś Pokemony się przewijają i inne rytmiki.
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

mojsior

#285 ·

ja to w sts 2 gram, no i próbuję grać w digimona ale nie wiem czy mi się to spodoba.

pates

#286 ·

Digimony muszę kupić bo są na promce, i to sensownej
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

martinus

#287 ·

Co do digimonów to też bym to wypróbował. Znalazłem nawet materiał, gdzieś na yt, że ktoś tam twierdzi, że digimony to podruba pokemonów. A wy co o tym myślicie. Moim zdaniem jednym z powodów tak absurdalnych oskarżeń jest brak znajomości chociażby podstaw angielskiego. Skąd nazwa digimony, chyba nie muszę wyjaśniać. Napisałem o tym pod wspomnianym materiałem całkiem obszerny komentarz jak ktoś chce mogę podrzucić link do tego filmu.
May the force be with you!

mojsior

#288 ·

Prawdopodobnie masz na myśli materiał z kanału gimby nie znaą, gdzie jest wyjaśnione że digimony to są cyfrowe stworzenia od digital a pokemon pochodzi od pocket czyli kieszonkowe stwory.
Fakt że nintendo łase jest i jak by się chciało przyczepić to i tak by to zrobili.
Jednak digimony bardzo odbiegają od pokemonów, mnie nestety omineły digimony na foxkids, bo u mnie kablówki nigdy nie było, ale z tego co pograłem to to bardziej przypomina zabawe z tamagotchi niż pokemony.
Walka też tam jest jednak tutaj bardziej wydajemy pupilom rozkazy niż walczymy.
Tu digimony muszą załatwiać potrzeby fizyczne, trzeba je karmić, trenować.
Nie jestem pewien ale wydaje mi się, że nie mamy tu doczyniena z poziomami jak w pokemonach, digimony mają swojeodpowiedniki mutacji z pokemonów co się chyba divolution nazywa, chociaż ci ewolucje przechodzą szybciej niż pokemony i mają ich więcej.
No i digimony się z jajek wykluwają, nie łapiemy ich w żadne sieci .
Więc podobieństwa istnieją, jednak do podruby pokemonów to im bardzo ale to bardzo daleko.

martinus

#289 ·

Też tak uważam, ale wykluwanie z jajek wprowadzono dopiero w grach gold silver i crystal jeeśli chodzi o Pokemon. Więc też trzeba było na to poczekać. Podobieństwa owszem są, ale nie nazwał bym tego podrubą. Dokładnie tak, chodziło mi o ten materiał @mojsior. Wyjaśniłem tam różnicę po między jednym a drugim. Ja pamiętam jeszcze digimony na fox kids, potem na disney xd.
May the force be with you!

Monte

#290 ·

Od bardzo niedawna gram w Cycle Path. Jeszcze się jej uczę.
Give me a sign.

djdenismusic

#291 ·

1 likes
W sumie fajna gierka ćwicząca słuch i refleks. Grało sie te parę lat temu.

Monte

#292 ·

Ja dopiero niedawno ją poznałam dzięki znalezionemu wpisowi na blogu Kewina.
Give me a sign.
Previous 15 / 15