Forum

W co grywacie, macie zamiar grywać, grywaliście?

Gry audio (dyskusja ogólna)

Previous 14 / 15 Next

krzywy

#261 ·

A i czy obojętnie jakimi samochodami czy jakaś jedna klasa?

zywek

#262 ·

Dziś pod wiezór nie, prędzej jutro, ja jeżdżę teraz swoją hondą co z giftów dostałem, żeby sobie wylewelować, wcześniejjeździłem audi r8 v10 performance, też do wylevelowania.

krzywy

#263 ·

No to podasz potem level twojej fury co się nią będziesz scigać, to postaram się wybrać coś na twoim poziomie, a jak ni będzie, to coś kupię, bo u mnie większość samochodów jest ponad 40

mojsior

#264 ·

Bardzo jestem ciekawy doświadczeń grania na kierownicy, chyba sobie taką sprawie.
Ale napisz jak to działa z tymi ułatwieniami dostępu.
Wiem że jak się gra na kierownicy to asysty nie działają, ale można sterowanie przestawić w tryb symulacji lub mieć wyłączone, ciekawy jestem porównania, co to daje.

zywek

#265 ·

jak asysty nie działają? Nie działaja na padach z tego co pamiętm kontrole trakcji, no chyba, że to nadal jest urządzenie bez sprzężenia zwrotnego, czyli po prostu nie masz kontrolowanego poślizgu kół i nie wiem czego tam jeszcze.

mojsior

#266 ·

no na kierze nie działają nawet jest o tym napisane w tipach do opcji

krzywy

#267 ·

Edited
No dokładnie
zywek...
jak asysty nie działają? Nie działaja na padach z tego co pamiętm kontrole trakcji, no chyba, że to nadal jest urządzenie bez sprzężenia zwrotnego, czyli po prostu nie masz kontrolowanego poślizgu kół i nie wiem czego tam jeszcze.

02.01.2024 11:57265/267

matius

#268 ·

Na padach działają.
Sygnatura – Uczcij poległych i cierpiących ocalałych ciężką pracą, ponieważ porażka zawsze może się zdarzyć, jednak nigdy nie staraj się udawać, że jesteś doskonały, ponieważ prowadzi to do gorszego końca niż porażka, wiedzie na ścieżkę hańby i nikczemności.

Monte

#269 ·

Od wczoraj gram w Audiodisc.
Give me a sign.

martinus

#270 ·

Fajna giierka dla zabicia czasu. Też kiedyś w to grałem. Chciałbym powrócić do thee road to rage, ale nie wiem, czy serwery jeszcze działają
May the force be with you!

daszekmdn

#272 ·

Mój działa albo i nie działa. Nawet nie wiem. Ale jak się zbierze ktokolwiek kto by chciał grać to sprawdzę.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

daszekmdn

#273 ·

Dobra. To w co ja gram? Lista będzie dość krótka bo już ze mnie żaden gamer. W co grałem nie wrzucę bo jak exe w 2022 dostały w łeb to nie mogę wylistować a nie repobierałem nic praktycznie. Lista była by ardzo długa.
Nie chce mi się opisywać co jest co, bo wątki o poszczególnych są na forum
To taka lista tego co mam na dysku.
RS games, Quentin, do tego zawsze wracam chociaż od kilku miesięcy nie odpalam prawie w ogóle.
Adventure ad C czasem odpalę i sobie przypomnę jakieś stare stages.
Audio disc mam na dysku ale nie pamiętam kiedy ostatni raz, chyba w 2022.
Beatstar. Z mniejszym lub większym zapałem wracam raz na kilka MC.
Contact on all sides sprawdziłem ale nie było z kim a i w 2d nie umiem się strzelać.
Crazy party do teraz battle.
Crimson splash krótki epizod w końcu 2023.
Dragon pong, jak jest z kim to czasem się pyknie raz na kilka mc chociaż jestem kiepski.
RTR z sentymentu, bo i tak nigdzie nikogo nie ma na żadnym srv.
Sbyw raz na czas sobie po nocach eksploruję mapki.
STW? Oooj grało się w grudniu :) a teraz raczej się nie gra się bo i tak ma być ten reset niby.
Więc tak aktywnie to chyba tylko beatstar Crazy party i Sbyw raz na 100 lat.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

johnson

#274 ·

Beatstar spora przerwa. Sprawdzałem czasem, czy ktoś jakiegoś nieoszukanego packa wrzuci. Co jakiś czas z kolegą teraz bardziej na jego temat se rozprawiamy. Znalazłem Drivera 2, który był tylko na psx, ale jacyś ludzie się wzieli, hyba w inżynierkę się zabawili i zrobili pecetówkę. Żeby w to zagrać, będzie potrzebny rom, a tak na serio 2, bo ona była na dwóch płytach. Coraz bardziej przypominała GTA, bo można w niej było wysiadać z auta. Nie była hyba za bardzo pozytywnie oceniana, nie można było strzelać, ale jakoś klimat mi się spodobał.

LordKiller

#275 ·

Ja jak byłem mały, to grałem w taką grę wideo Battle field bad company 2.
Uwielbiałem ją, ponieważ prawie cały czas trza było grać bez gadania.
Tak marzę o modzie dla tej gry.
Wziął bym se pada i zagrał i przypomniał jak to było.
Znaczy no nie do końca bo ja mam pada PS4 a grałem w to na x360, ale coś będzie.

Monte

#276 ·

Od jakiegoś czasu grywam też w Screaming Strike. Fajna gierka.
Give me a sign.

johnson

#277 ·

Nie ma w co grać? Simple fighter mi się przydał. Za próbę tworzenia map się nie wziąłem. Rozważam ballbouncera, ale jeszcze jakoś nie mogłem zacząć. Jakiś czas temu sprawdziłem to muzyczne amplitude, ale wersję na ps3. Dobrze, że coś ocr mi przeczytał, ale jeszcze nawet treningu nie przeszedłem. Wszędzie zastój. Blinddrive nawet nie wiem, gdzie skończyłem, o ile nie wywaliłem save'a aktualnego, a to nie jest coś od nowa na jakimś tam poziomie.

johnson

#278 ·

Miało być coś z psx zrobione na pc to jest. Pisałem w tyfloprzeglądzie. Zrobione w unity. Crash bash live. Dali więcej postaci. Szkoda, że kiedy się kogoś wybrało nie daje głosu, ale hyba da się to od bidy przeżyć. Żeby działać na klawirze numlock on. Jeszcze nie rzucałem się skrzynkami, ale warproom do przejścia i plansze odpalimy. Na numerycznej mamy kszyrzak a wsad hyba wiadomo.
https://crashbash.live

ProjectSekaiPlayer

#279 ·

Ja akurat gram na komputerze w Top Speed i czasem w Blind Drive, a na telefonie w taką niedostępną grę ColorfulStage na Japońskim serwerze nazywa się Project Sekai. Bardzo fajna gierka, tylko trzeba znać większość utworów i nauczyć się menu głównego na pamięć i czasami trzeba prosić widzących o pomoc bo trzeba ulepszać karty iw ogóle, w każdym razie jak ktoś będzie zainteresowany to na pv wszystko powiem.

lalar123

#280 ·

Sorry za offtop a isekai nie oznacza po japońsku fantasy, interesuję się tym krajem i troszkę wiem.
Cholerne wstrętne sample w suno!
Previous 14 / 15 Next