Tak teraz mi się przypomniało. Czy ktoś z was grał oczywiście nie audio w jakieś nawalanki pojazdów jak vigilante 8, roll cage, wipe out, pare wyścigów z crashem w roli głównej, jak nitro card, speed freax, jakiś twisted metal, red asphalt, albo jakieś mario card czy killer loop? Cuż sporo z tego to raczej konsolowe tytuły. Fajnie było nawet sobie postrzelać z czegoś jak podczas jakiegoś wyścigu kogoś tam po kilku okrążeniach, będąc ostatnim mogliśmy walnąć z rakiety, czy czegoś tam jeszcze? Hmmm co do niektórych powinienem może napisać w konsolach, ale cośtam z tego było też na pc.