Tworzę wątek na grach? Pierwszy raz, nie? :D
Około miesiąc temu znalazłem grę Fire fight. Pograłem z 3 minuty i na tym się skończyło :D.
Dziś poświęciłem tej grze troche więcej czasu, jest ona o wiele bardziej rozbudowana od redspota, lecz zasady działania są podobne, troche momentami wygląda jak ctrl+c ctrl+V redspota i STW, ale tylko momentami, fragmentarycznie kod może z tamtąd pochodzić lub autorzy się na redspocie i STW wzorowali.
Mapa jest bardzo duża, nie wszystko jest takie łatwe np itemy respią się w konkretnych miejscach na mapie, są 2 sklepy, jeden na 1, 500 drugi gdzieś indziej, ale nie pamiętam.
Niestety serwer zalicza czasem przycinki podczas walki ale gra mi się spodobała.
Jest profesjonalniej zrobiona nisz Redspot mimo, że to wciąż BGT.
Nie ma 3D, ale jest OK.
Dziwi mnie, że deweloperzy nie napisali o niej na Audio games, może dla tego, że niektóre elementy są podobne i mogą im zarzucić kradzierz kodu?
Podaję bezpośredni link do pobrania bo strona jest po Arabsku lub Irlandsku.
http://idt-group.ir/firefight.php?action=download