OO, a to ciekawe, trzeba będzie to sprawdzić
Witajcie, no właśnie karcianka naprawdę warta zagrania, co najważniejsze dobry poziom rozgrywki i dostępna, no można przy niej masę godzin spędzić, tym bardziej, że poza szczytem iglicy mamy całą listę innych osiągnięć do odblokowywania także no jak ktoś chce na 100% to po gra. Moje pytanko ktoś wie co to jest to orbs, co tto daje w praktyce?
Czasami pojawia się to to przy nie których artefaktach, czy eventach nie pamiętam dokładnie. Jeszcze raz polecam, jak dla mnie gra warta swojej ceny.
Pozdrawiam
Czasami pojawia się to to przy nie których artefaktach, czy eventach nie pamiętam dokładnie. Jeszcze raz polecam, jak dla mnie gra warta swojej ceny.
Pozdrawiam
Dopiero teraz mam chwilę żeby to ogarnąć i chyba ktoś gdzieś posprzątał, bo: mody się do folderu nie pobierają mimo, że ten tam program je widzi. Ok, próbuję linka z DB i... error 404 więc hm... chyba musze czekać.
Dokładnie to pobrałem grę ze Steam, z instrukcji w bodaj drugim poście w tym wątku pobrałem również ten tam rts czy jak mu tam, w każdym razie to coś z Githuba Pitermaha no i te trzy mody z Warsztatu Steam. Aha, javę też. Uruchomiłem rts, zaznaczyłem te wszystkie mody coby się uruchomiły i gra wystartowała. Problem w tym, że nic nie gada. Menu jest, bo widzę OCR, ale modów w folderze nie ma. Tj. katalog mods jest pusty.
ale z goga też się da kłupić?
ale slay the spire na gogu ponoć nie jest aktualizowany i dlatego są problemy z działaniem modów