Aktualizacja: rozwijać, to się nie ma jak rozwijać. Silnik gry jest stary, a też nikomu nie zależy na rozwoju gry. Amorion i Vallheru leżą pod kątem ogólnie pojętego rozwoju, a obok też i pod kątem zarządzania. Niestety wypaczona jest stara ekipa, która kwasów tyle tworzy, że szkoda gadać.
Inną rzeczą jest, że ci bardziej ambitni tworzą coś od zera, ale się jeszcze zejdzie, zanim będzie to w stanie grywalnym. Niemniej zapowiada się bardzo ciekawie, no i co ważne - również pozytywnie. :)
Inną rzeczą jest, że ci bardziej ambitni tworzą coś od zera, ale się jeszcze zejdzie, zanim będzie to w stanie grywalnym. Niemniej zapowiada się bardzo ciekawie, no i co ważne - również pozytywnie. :)