Ale czekaj, chodzi ci o tego Axela? On znika przecież
Dlatego mówię, że on jest ale w Sequelu. Tam już trzeba budować sobie drużynę i dobierać odpowiednio postacie pod konkretne działania.
Punktów Nuno? jakich? Na wynik końcowy liczy się najbardziej otwieranie skrzynek (tych negatywnych również). Na mapie jest też kilka dobrze zchowanych jaskiń i miejsc, gdzie te skrzynki można znaleźć.
@Matius: Warunki do sequela: Poziom trudności minimum Normal, questa bierzesz w fermat lake city a wykonujesz na południe od świątyni w tej zimowej lokacji Wilderness gdzie jest extra dungeon (ostrzegam, nie jest aż tak łatwy!). Na końcu try musisz wybrać odpowiednią opcję dialogową by dostać true ending.
Kolejna ważna rzecz: True ending oczywiście się odblokowywuje ale w extra shopie o ile mnie nie myli pamięć a jeśli tak to niech mnie ktoś poprawi.
@Matius: Warunki do sequela: Poziom trudności minimum Normal, questa bierzesz w fermat lake city a wykonujesz na południe od świątyni w tej zimowej lokacji Wilderness gdzie jest extra dungeon (ostrzegam, nie jest aż tak łatwy!). Na końcu try musisz wybrać odpowiednią opcję dialogową by dostać true ending.
Kolejna ważna rzecz: True ending oczywiście się odblokowywuje ale w extra shopie o ile mnie nie myli pamięć a jeśli tak to niech mnie ktoś poprawi.
Ja zacząłem od poziomu easy, choć nie wiem czy to dobry wybór, sądząc po wpisach, więcej się dzieje na poziomie normal i wyższych. A ile jest tak w ogule poziomów trudności, ja słyszałem o siedmiu.
Ja tam od normala zacząłem, bo easy to żadna satysfakcja.
Ogólnie niektórych żeczy nieogarniam, ale powrócę do tej gry, bo jest tego warta.
Ogólnie niektórych żeczy nieogarniam, ale powrócę do tej gry, bo jest tego warta.
@patras jak uważasz. Już jestem za tymi kłudkami teraz już wiem jak je otwierać. @matius, dzięki za wskazuwki.
Edytowano
Hmm, za pierwszym razem jest najwiękrzy hype, więc gram na normalu. Teraz naprzykład kolejny raz bede grał w AHC, to na jakimś hardcore to przejde.
wiesz patras nie każdy jest wprawionym graczem i niekażdy musi być rzucony na głemboką wodę, ja też zaczynam każdą nową grę od poziomu easy mimo że jestem wyjadaczem w tym temacie, to czasamy niektórym poziomy easy lubią napsuć krwi, np taki shank2, gdzie poziom normal wygląda niczym har.
Chyba że poziom easy jest zbyt łatwy to wtedy się przechodzi do hard, tak było w moim wypadku jeżeli chodzi o ahc.
Jednak to że w shadwline coś jest zablokowane na poziomie easy a odblokowane jest na poziomach wyższych to tylko poto żeby zachęcić do grania.
Dlatego z taką niecierpliwością wyczekuję produkcji od tych ludzi czyli planet saga, bo jeśli to będzie tak wyglądało jak tutaj, a napewno będzie, to będę siedział pare godzin
Chyba że poziom easy jest zbyt łatwy to wtedy się przechodzi do hard, tak było w moim wypadku jeżeli chodzi o ahc.
Jednak to że w shadwline coś jest zablokowane na poziomie easy a odblokowane jest na poziomach wyższych to tylko poto żeby zachęcić do grania.
Dlatego z taką niecierpliwością wyczekuję produkcji od tych ludzi czyli planet saga, bo jeśli to będzie tak wyglądało jak tutaj, a napewno będzie, to będę siedział pare godzin