Forum

shadow rine the eternal hope full voice edition

Gry audio (dyskusja ogólna)

1 / 19 Następna

mojsior

#1 ·

Witam, pragnę tu napisać o świetnej japońskiej grze akcji jaką jest shadowrine.
Jest to gra z gatunku action rpg, gdzie wcielamy się w postać, która zostaje przywołana do świata zwanego
kareshia, w którym zapanował haos.
Musimy uratować go przed złem które tam zapanowało, jeśli tego nie zrobimy, to świat pogrąży się w ciemnościach.
Wyposarzeni w niezwykłą broń jaką jest miecz last hope musimy zwalczać zło, muiecz ten ma niezwykłą moc,
ale jaką to już musicie sprawdzić sami.
Teraz o mechanice słów kilka.
Gra jest światem pół otwartym, gdzie mapa jest zrobiona w widoku topdown, czyli poruszamy się we wszystkich
czterech kierunkach świata bez obracania się wokół własnej osi.
Nawigując po mapie odkryjemy, że nie wszędzie możemy dojść z powodu braku pewnych umiejętności, na przykład
nie dojdziemy do skrzyni która mieści się w wodzie, bo nie umiemy pływać bądź nie mamy postaci która
to potrafi.
Jeżeli chodzi o walkę to jest to walka w czasie rzeczywistym a nie turowa jak to ma miejsce w entombed
czy a heroes call.
Gra stawia duży nacisk na fabułę co mi bardzo się podoba, ponadto nawigacja jest tam genialna.
Sam dźwięk i mnogość ukrytego kontentu sprawia, że pokochałem tą grę, i każdemu ją polecam.
Niestety gra nie została w pełni przetłumaczona na język angielski ale z wtyczką jgt napewno sobie poradzicie.
Grę możecie spokojnie pobrać z baZy audiogames.net czy nawet z agarchive.net gdzie jest również link
bezpośredni do gry.
Dodatkowo warto dodać że gra jest w pełni darmowa a starcza naprawdę na długie godziny.
Jeszcze raz gorąco tą gre polecam wszystkim

matius

#2 ·

Gre również polecam i przeszedłem całą na normalu. Jednakże nie odblokowałem chyba zakończenia. Zakończenia
tego dobrego co daje ciąg dalszy.
Sygnatura – Uczcij poległych i cierpiących ocalałych ciężką pracą, ponieważ porażka zawsze może się zdarzyć, jednak nigdy nie staraj się udawać, że jesteś doskonały, ponieważ prowadzi to do gorszego końca niż porażka, wiedzie na ścieżkę hańby i nikczemności.

mojsior

#3 ·

no ja też jeszcze nie ale podobno sequel jestmega trudny

jamajka

#4 ·

A jak z tym tłumaczeniem? DUżo się trzeba domyślać?
rzeczy niemożliwe od ręki, cuda w przeciągu trzech dni.

mojsior

#5 ·

porównując tłumaczenia z przed roku to jest już bardziej z sensem tylko trzeba mieć najnowszą wtyczkę
jgt, bo to używa tych systemów neuronowych

lirin

#6 ·

W SR zakończeń jest 5 lub 6 o ile pamiętam. Zgarnąłem wszystko w czasie około 80 godzin które spędziłem
na zaliczenie wszystkiego.
Unlocku miałem najwięcej coś około 97% więc jeszcze będę wracać na pewno. :)

denis333

#7 ·

O boże. Z nowu turówka. Bez obrazy, ale ja osobiście nie lubie takich gier.

matius

#8 ·

Denis jaka turówka? Przeczytaj uważnie wpis Monsiora.
Sygnatura – Uczcij poległych i cierpiących ocalałych ciężką pracą, ponieważ porażka zawsze może się zdarzyć, jednak nigdy nie staraj się udawać, że jesteś doskonały, ponieważ prowadzi to do gorszego końca niż porażka, wiedzie na ścieżkę hańby i nikczemności.

mojsior

#9 ·

to jest action nie turówka przyjacielu drogi

denis333

#10 ·

Meaculpa. Chodziło mi o gry, w której po zakończeniu rozgrywki nic nowego się nie respi, zawsze są te
same poziomy/ti sami przeciwnicy.

mojsior

#11 ·

a właśnie że się dzieje, jeżeli przejdziemy grę z dobrym zakończeniem true ending to dostajemy sequel

denis333

#12 ·

I możemy dalej grać? Czy mamy rozgrywkę od nowa, od nowa tych samych przeciwników?

mojsior

#13 ·

trudno powiedzieć bo nie miałem doczynienia z sequelem ale skoro sequel to jest, to napewno to będzie
jakieś rozwinięcie fabuły, trudniejsi przeciwnicy

nuno69

#14 ·

Niee, są całkiem nowe mampy, nowi wrogowie.

- "Intelligence and wisdom is like jam. The less you have, the harder you're trying to spread it arround." - French proverb

grzegorzm

#15 ·

czy ktoś może podać mi linka do tej gry żebym mógł pobrać bo na stronie próbowałem, ale coś nie dało rady.

djsenter

#16 ·

A może to i dziwne pytanie, ale dopiero teraz zabrałem się za tą gre na poważnie, bo wcześniej byłem leniwy i niepobrałem JGT.
Jak się tam skacze?
Na początku nawigacja troche mnie myliła, ale ogólnie gra mi sie podoba, a te potworki to ładnie kosze.
Jeżeli zaś chodzi o porównanie, ze względów nawigacyjnych wole Planet Saga, ale nie neguje, i podziwiam tą grę.
Senter San

matius

#17 ·

Jak dostaniesz wruszke Lilie to będziesz mógł skakać.
Sygnatura – Uczcij poległych i cierpiących ocalałych ciężką pracą, ponieważ porażka zawsze może się zdarzyć, jednak nigdy nie staraj się udawać, że jesteś doskonały, ponieważ prowadzi to do gorszego końca niż porażka, wiedzie na ścieżkę hańby i nikczemności.

djsenter

#18 ·

aaa, tylko, że ja niemogę sie dostać do wróżek właśnie wtym lesie bo musze przeskoczyć jakąś przepaść.
No chyba, że jest jakaś inna droga do dotarcia do nich?
Senter San

nuno69

#19 ·

Nie musisz skakać, omijasz przepaść, idziesz do kwadraciku na południu
- "Intelligence and wisdom is like jam. The less you have, the harder you're trying to spread it arround." - French proverb

djsenter

#20 ·

Ok, dzięki, zaraz wypróbuje to w praktyce.
Senter San
1 / 19 Następna