Forum

Poznajmy się!

Integracja Eltenowiczów

Poprzednia 27 / 28 Next

danielsalatek

#521 ·

Edited 1 likes
czesc, mam na imie daniel, mam 30 lat, mieszkam v republice czeskej, jestem nievidomy, ale mam tesz nowotwór epilepticzny, tzn... jestem tezs osóba bardzo komplikovana, interesuje sie pliwanie, jechanie na rowerze tandemovem imitacie etc... toc mój bledny jzyk polsky...

EugeniuszPompiusz

#522 ·

Witaj w polskiej społeczności eltena; Mam nadzieję, że dowiesz siętu sporo ciekawych rzeczy,
Sygnaturka.: "That seems to point up a significant difference between Europeans and Americans. A European says: 'I can't understand this, what's wrong with me?' An American says: 'I can't understand this, what's wrong with him?'" TERRY PRATCHETT

wesolek

#524 ·

Cześć, Danielu! :)

matius

#525 ·

Witaj Danielu.
Sygnatura – Uczcij poległych i cierpiących ocalałych ciężką pracą, ponieważ porażka zawsze może się zdarzyć, jednak nigdy nie staraj się udawać, że jesteś doskonały, ponieważ prowadzi to do gorszego końca niż porażka, wiedzie na ścieżkę hańby i nikczemności.

johnson

#526 ·

Siemano. U nas znajdziesz wiele i wielu.

Kuba12565

#527 ·

hej,jestem kuba, bardzo lubie grać na pianinie, słuhać też lubie muzyki, popu taką moją piasenkarką jest tate mcrae, bardzo lubie tehnologje, tematyke paranormalną, bardzo lubie czytać opinie np, o jakihś miejscah.
"Hatsune Miku is simply the best! I'm completely obsessed—listening to her music is my absolute passion!

daszekmdn

#528 ·

Już tu byłeś jako Kuba99.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Adasadula

#529 ·

Oraz jako "Ggggggggggggggggggg", żeby była jasność przeklejam xd.

-- (daszekmdn):
Już tu byłeś jako Kuba99.

--

smol

#530 ·

Cześć! Jestem Eduard! Jestem muzykiem. Mieszkam w Krakowie. Piszę własnę piosęki i książkę. Gram koncerty i daję lekcje gry na gitarze.

bratczyk96

#531 ·

Witam serdecznie! W jakim kraju Pana imię piszę się przez u, a nie przez w?
Pozdrawiam

ArcticMoon

#532 ·

3 likes
Cześć!
Bardzo dawno temu ostatni raz się przedstawiałam. Od tamtego czasu wiele się zmieniło, więc pomyślałam, że czas ponownie się z Wami zapoznać.
Mam na imię Nikolett, ale możecie mówić po prostu Niki. Mam 22 lata. Pochodzę z Węgier. Od dawna interesuję się polską kulturą i językiem. W 2022 roku byłam w Polsce i bardzo chciałabym tam wrócić. Od roku uczę się polskiego na uniwersytecie, ale na zajęciach prawie niczego nie uczymy się. Dlatego bardzo trudno jest mi mówić po polsku, ale staram się. Bardzo chętnie poćwiczyłabym język polski, ale bardzo boję się mówić.
Jeszcze mówię po angielsku i rosyjsku, ale chyba lepiej znam rosyjski niż angielski. Przez półroku uczyłam się w Rosji, ale stamtąd uciekłam.
Jeśli ktoś chciałby poćwiczyć ze mną polski, napiszcie. Postaram nie bać się.

"As I watch this generation try to rewrite history, one thing I'm sure of is that it will be misspelled and have no punctuation."

ArcticMoon

#533 ·

Jak fajnie! Właśnie zacząłam uczyć się grać na gitarze

-- (smol):
Cześć! Jestem Eduard! Jestem muzykiem. Mieszkam w Krakowie. Piszę własnę piosęki i książkę. Gram koncerty i daję lekcje gry na gitarze.


--

"As I watch this generation try to rewrite history, one thing I'm sure of is that it will be misspelled and have no punctuation."

daszekmdn

#534 ·

Edited
Ze mną możesz ćwiczyć dowoli :)
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

djdenismusic

#535 ·

To ja również się polecam. Chętnie pogadam o jedzeniu :D

daszekmdn

#536 ·

O jedzeniu to istotnie :D Do teraz pamiętam, jak mi opowiadałeś jak u Ciebie tłukli kotlety do DBomb xD i do teraz z tego nie mogę jak sobie przypomnę
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Natalia2000

#537 ·

Moja droga, możesz zawsze pisać, bardzo lubię rozmawiać po Polsku, także śmiało pisz.
czas ponownie się z Wami zapoznać.
Mam na imię Nikolett, ale możecie mówić po prostu Niki. Mam 22 lata. Pochodzę z Węgier. Od daMwna interesuję się polską kulturą i językiem. W 2022 roku byłam w Polsce i bardzo chciałabym tam wrócić. Od roku uczę się polskiego na uniwersytecie, ale na zajęciach prawie niczego nie uczymy się. Dlatego bardzo trudno jest mi mówić po polsku, ale staram się. Bardzo chętnie poćwiczyłabym język polski, ale bardzo boję się mówić.
Jeszcze mówię po angielsku i rosyjsku, ale chyba lepiej znam rosyjski niż angielski. Przez półroku uczyłam się w Rosji, ale stamtąd uciekłam.
Jeśli ktoś chciałby poćwiczyć ze mną polski, napiszcie. Postaram nie bać się.

--

DJGraco

#538 ·

1 likes
Witam witam. Węgierski Hands Up jest fajny :D

lwica

#540 ·

Do konwersacji wszelkich chętnam i ja. :)
Nawet jeśli jesteś aniołem, zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie przeszkadzał szelest twoich skrzydeł. Autor nieznany.
Poprzednia 27 / 28 Next