Forum

Poznajmy się!

Integracja Eltenowiczów

Poprzednia 26 / 28 Next

matius

#501 ·

1 likes
Witaj. Miłego dnia.
Sygnatura – Uczcij poległych i cierpiących ocalałych ciężką pracą, ponieważ porażka zawsze może się zdarzyć, jednak nigdy nie staraj się udawać, że jesteś doskonały, ponieważ prowadzi to do gorszego końca niż porażka, wiedzie na ścieżkę hańby i nikczemności.

Snajper22

#502 ·

1 likes
Witam i pozdrawiam.
"Czy ty jesteś bardzo odważny? - Średnio. - A co zrobiłeś najodważniejszego w swoim życiu? - (...) Wstałem dziś rano."
Cormac McCarthy, "Droga"

Natalia2000

#503 ·

4 likes
No to przyszedł czas na Mnie, Jestem Natalia, mam 22 lata, aktualnie uczę się w drógim w moim życiu ośrodku, jestem w szkole policealnej masażu, mieszkam w małej miejscowości w Wielkopolsce, moje zainteresowania to, poznawanie nowych ludzi, inspirujące, ciekawe rozmowy, muzyka, każda, od klasycznej, poprzez folklor różnych kultór, do współczesnej, interesuje się językami i kulturami różnych regionów świata, śpiewam, lubię literaturę, próbuję swoich sił w showdown i strzelectwie laserowym, , trenuje od dwóch lat, jeśli chcecie, to piszcie, bez problemu porozmawiam. Kilka osób z eltena znam osobiście, pozdrawiam.

DJGraco

#504 ·

1 likes
No to kolejną użytkowniczkę witamy na pokładzie i życzymy miłej zabawy.

Zuzler

#505 ·

1 likes
Taaak, Natalio, kilku na pewno znasz. ;) Miło Cię tu widzieć.

MarOlk

#507 ·

1 likes
Czołem świeżaki.

Monte

#508 ·

1 likes
Cześć świeżynki. :)
Give me a sign.

magmar

#509 ·

1 likes
Cześć, po przeczytaniu Twojego opisu zaprosiłam CIę do grupy muzycznej, którą współprowadzę.

-- (Natalia2000):
No to przyszedł czas na Mnie, Jestem Natalia, mam 22 lata, aktualnie uczę się w drógim w moim życiu ośrodku, jestem w szkole policealnej masażu, mieszkam w małej miejscowości w Wielkopolsce, moje zainteresowania to, poznawanie nowych ludzi, inspirujące, ciekawe rozmowy, muzyka, każda, od klasycznej, poprzez folklor różnych kultór, do współczesnej, interesuje się językami i kulturami różnych regionów świata, śpiewam, lubię literaturę, próbuję swoich sił w showdown i strzelectwie laserowym, , trenuje od dwóch lat, jeśli chcecie, to piszcie, bez problemu porozmawiam. Kilka osób z eltena znam osobiście, pozdrawiam.

--
Wojna to pokój. wolność to niewola.
Ignorancja to siła. G. Orwell "Rok 1984"

wesolek

#510 ·

1 likes
Hej, hej! O, a czego słuchasz konkretnie? :)

-- (Natalia2000):
No to przyszedł czas na Mnie, Jestem Natalia, mam 22 lata, aktualnie uczę się w drógim w moim życiu ośrodku, jestem w szkole policealnej masażu, mieszkam w małej miejscowości w Wielkopolsce, moje zainteresowania to, poznawanie nowych ludzi, inspirujące, ciekawe rozmowy, muzyka, każda, od klasycznej, poprzez folklor różnych kultór, do współczesnej, interesuje się językami i kulturami różnych regionów świata, śpiewam, lubię literaturę, próbuję swoich sił w showdown i strzelectwie laserowym, , trenuje od dwóch lat, jeśli chcecie, to piszcie, bez problemu porozmawiam. Kilka osób z eltena znam osobiście, pozdrawiam.

--

pates

#512 ·

1 likes
Witam obie nowe użytkowniczki, prawda, oby wam było tutaj dobrze, oby coś ciekawego się znalazło też.
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

Julitka

#513 ·

2 likes
Cześć dziewczyny!
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

Natalia2000

#514 ·

4 likes

Mi już tótaj jest świetnie.

Celtic1002

#515 ·

3 likes
To i ja powitam nowych, zapewne z opóźnieniem, ale co tam. :)
"Trzeba być wielkim przyjacielem, żeby przyjść i przesiedzieć z kimś całe popołudnie tylko po to, żeby nie czuł się samotny. Odłożyć swoje ważne sprawy i całe popołudnie poświęcić na trzymanie kogoś za rękę."

Anna Frankowska

marcindab

#516 ·

Cześć,
mam na imię Marcin, mam 32 lata, mieszkam w Laskach koło Warszawy, niedaleko Ośrodka, w którym się uczyłem.
Bardzo lubię muzykę, szczególnie pop, czasami słucham też rocka. Interesuje mnie muzyka z XX i początków XXI wieku.
Lubię grać na pianinie moje ulubione piosenki, ale nie potrafię samodzielnie robić akompaniamentu.
Lubię żarty i zagadki słowne oraz zabawne rozmowy telefoniczne jak "DeDektyw Inwektyw".
Lubię też niektóre gry dla niewidomych, np. "Beatstar".
Miło mi będzie poznać osoby o podobnych zainteresowaniach,
Pozdrawiam Was serdecznie.

Paulinux

#519 ·

Hej! Fajnie że jesteś. Widziałam Cię na mojej grupie z inteligentnymi zabawami językowymi. Pewnie do Ciebie napiszę jak znajdę chwilę xD
Happy hacking

Monte

#520 ·

Cześć. Widziałam Cię już na kilku forach.
Give me a sign.
Poprzednia 26 / 28 Next