Forum

Nominacje, pomysł z bloga Skrzypenki

Integracja Eltenowiczów

Poprzednia 51 / 55 Następna

djsenter

#1001 ·

1 likes
Nominacja od Zuzler nagrana, zrobię wstępną edycję audio i pojawi się na blogu.
Senter San

Zuzler

#1002 ·

Edytowano 1 likes
Pani Lwico, to może podejmie się pani własnoręcznej produkcji najdłuższego, nie naciąganego zdania, jakie uda się pani wyprodukować, opowiadającego o czymś związanym z pani obecną codziennością? Tylko proszę pamiętać, przynajmniej 800 znaków. I oczywiście poprawność gramatyczna i stylistyczna się liczą.

Kat

#1003 ·

@Julitka, przyjmuję.
"Nie wolno się bać.
Strach zabija duszę.
Strach to mała śmierć, a wielkie unicestwienie.
Stawię mu czoło.
Niech przejdzie po mnie i przeze mnie.
A kiedy przejdzie, odwrócę oko swej jaźni na jego drogę.
Którędy przeszedł strach, tam nie ma nic. ... Jestem tylko ja."
- Litania Bene Gesserit przeciw strachowi ("

lwica

#1004 ·

@Zuzler spróbuję! :)
Nawet jeśli jesteś aniołem, zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie przeszkadzał szelest twoich skrzydeł. Autor nieznany.

MarOlk

#1005 ·

Jako, że grzecznie i porządnie zadanie nominacyjne wypełniłem, więc w tym momencie pozwolę sobie nieśmiało nominować parę osób, dokładając swoje zadania do tego nominacyjnego chaosu. Więc, wiedząc, że nie zaczyna się zdania od "więc" nominuję następujące osoby elteniczne: Daszek - "Wlazł kotek na płotek" w wersji blackmetalowej (wokal i podkład). Paulinux - "Wlazł kotek na płotek w wersji reagge (takoż wokal i podkład. Zuzler - recenzja paczuchy z TGTG. Julitka - wpis pt: "10 rzeczy, które mogłby zniknąć raz na zawsze".

Paulinux

#1006 ·

Wstępnie przyjmuję, ale nie wiem jak to się uda, szczególnie że o tym kotku to bym musiała pewnie wyprodukować cały tekst i znaleźć podkład który pozwoli mi w ramach jakiegoś pseudorefrenu tą melodię zaśpiewać bez kaleczenia tonacji
Happy hacking

daszekmdn

#1007 ·

Ooops, nie da rady bo nie mam ani głosu ani umiejętnosci xD
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Paulinux

#1008 ·

1 likes
Dobry beat już znalazłam więc spodziewajcie się na dniach.
Happy hacking

Paulinux

#1009 ·

2 likes
No i mamy to! Zapraszam na bloga i oczywiście mam nadzieję że zaliczyłam xD
Happy hacking

djsenter

#1010 ·

Nominacja od Zuzler u mnie na blogu, zapraszam.
Senter San

Snajper22

#1011 ·

Mogę sprubować podjąć się jakiegoś tekstowego wezwania lub nominacji. :)
"Czy ty jesteś bardzo odważny? - Średnio. - A co zrobiłeś najodważniejszego w swoim życiu? - (...) Wstałem dziś rano."
Cormac McCarthy, "Droga"

MarOlk

#1012 ·

Właściwie to możesz przejąć moją nominację od Julitki, skoro rzeczona nie chce, czyli 10 rzeczy, które mogłyby zniknąć raz na zawsze.

Julitka

#1013 ·

Ale przecież ja chcę!
-- (MarOlk):
Właściwie to możesz przejąć moją nominację od Julitki, skoro rzeczona nie chce, czyli 10 rzeczy, które mogłyby zniknąć raz na zawsze.

--
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

Paulinux

#1015 ·

1 likes
Kurde, tak się namęczyłam z tą kotkową nominacją, że aż muszę być kwita.
@Duszek - opublikuj jakiegoś swojego faila na blogu, może z czegoś jak nagrywałeś albo coś co się po prostu zdarzyło śmiesznego a akurat się nagrało.
@Tomecki - wiem że masz model RVC mojego głosu. Zrób nim jakąś przeróbkę która mnie ośmieszy/zroastuje/po prostu będzie beczna w kontekście jakiegoś mojego zachowania.
@Balteam, Twoim zadaniem będzie opowiedzieć czatowi GPT o którymś z Eltenowiczów i kazać mu go zjechać. A naszym zgadnąć, o kim to było. (protip, najlepiej się ugadać żeby ktoś potem nie bóldupił)
@Siciliano - Dla Ciebie wyzwanie jest takie, żeby wziąć jakąś śmieszną piosenkę i przełożyć ją na polski, a następnie zaśpiewać na blogu. Może to być piosenka w jakimkolwiek języku. Jak będziesz chciał się podjąć, ale nie będzie Ci szło z przerabianiem, to się odezwij.
No i @Marolk, sprawco tej mojej chęci zemsty, otwórz sobie jakąś stronkę z cytatami dla nastolatek i zrób jakieś śmieszne commentary. Nie musi być tych cytatów dużo, bardziej chodzi o celne, jakościowe riposty, a wiem że potrafisz.
Happy hacking

balteam

#1016 ·

1 likes
Dobra, przyjmuję, zobaczymy czy się zgadam, ale mam nadzieję, że będzie ciekawie.
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

tomecki

#1017 ·

1 likes
Ciekawe, ciekawe. Pomyślę i jak wymyślę to zrobię.

tomecki

#1018 ·

Coś tam wymyśliłem, ale nie obiecujcie sobie zbyt wiele.

MarOlk

#1019 ·

Coś tam też napisałem. Jak wyszło to czas pokaże, historia oceni :P

djsenter

#1020 ·

Poprosiłem Titomatona o skomponowanie mojego osobistego podkładu pod to całe Diskopolo co mam zrobić, więc praca w toku :)
Senter San
Poprzednia 51 / 55 Następna