Forum

Nominacje, pomysł z bloga Skrzypenki

Integracja Eltenowiczów

Poprzednia 40 / 55 Następna

Zuzler

#781 ·

Hm... A może by stworzyć na to osobnego bloga, ktoś, kto ma premium byłby za niego dpowiedzialny i wrzucałby na niego treści od ludzi, którzy nie chcą wstawić ich u siebie lub bloga swojego nie posiadają?

magmar

#782 ·

1 likes
Albo osobny wątek na forum.
Wojna to pokój. wolność to niewola.
Ignorancja to siła. G. Orwell "Rok 1984"

Monia01

#783 ·

1 likes
W sumie chętnie stworzę bloga :)
***
🇺🇦 🇵🇱

magmar

#784 ·

Tylko jak tam umieszczać wpisy głosowe?
Wojna to pokój. wolność to niewola.
Ignorancja to siła. G. Orwell "Rok 1984"

Zuzler

#785 ·

Jeśli będzie blog, to po prostu nagrasz się i prześlesz prowadzącemu.

magmar

#786 ·

1 likes
Lepiej utworzyć wątek na forum, ale nie upieram się.
Wojna to pokój. wolność to niewola.
Ignorancja to siła. G. Orwell "Rok 1984"

Zuzler

#787 ·

Nie, nie lepiej, bo wtedy zrobi się burdel, gdy każdy będzie chciał coś skomentować. Zresztą, bloga można by używać także do innych rzeczy.

Wiolinistka

#788 ·

A można u siebie publikować, tak jak dotąd robiliście?

balteam

#789 ·

2 likes
Tylko pierwszy post z tej dyskusji się liczy, jak ktoś ma wątpliwości co można,a a co nie :D
W skrócie blogi tak, nawet tu wrzucić też na wątek, ale moim zdaniem to tki o pomysł.
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

jamajka

#790 ·

Mi sięzdaje, że właśnie większy sens to miało, jak sięwrzucało u siebie, no bo przecież właśnie o to w tych nominachach chodziło. Na tym polegało wyzwanie, żeby cośu siebie zrobić, tak, że twoi czytelnicy równieżzobaczą. A informacja chyba gdzieś tam była, że info się dawało albo w komentarzu, albo tu, ale wtedy wzmiankękoniecznie albo wiadomość.
rzeczy niemożliwe od ręki, cuda w przeciągu trzech dni.

Monia01

#791 ·

Tak, ale nie każdy ma blogi, to o to chodzi
***
🇺🇦 🇵🇱

Wiolinistka

#792 ·

1 likes
@Jamajka i to ma sens, tylko trzeba rzeczywiście tutaj informować, a dla osó bez blogów może faktycznie wspólny blog z nominacjami?

pates

#793 ·

Lepiej wątek, chyba, że dodasz każdego do takiego bloga.
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

Zuzler

#794 ·

A po co dodawać? Użytkownik, który chciałby coś umieścić po prostu przesyłałby prowadzącym to, co stworzył.

pates

#795 ·

Za dużo roboty
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

Monia01

#796 ·

A w wątku za duży śmietnik
***
🇺🇦 🇵🇱

Monia01

#797 ·

Poza tym jeśli ktoś nie ma konta premium, to i tak nie można go dodać
***
🇺🇦 🇵🇱

balteam

#798 ·

4 likes
To i tak nieaktualne chyba, bum na nominacje już jak by minął, po drugie pewnie ponad połowa nominowanych i tak to wrzuca na swojego bloga, więc tworzyć blog na kilka wpisów, to trochę bez sensu.
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

Zuzler

#799 ·

Można go w przyszłości wykorzystać w innych celach. Przecież można podpinać blogi pod grupy.

balteam

#800 ·

3 likes
Można, jak chcecie, ja po prostu nie widzę zastosowania dla niego, ale może się przyjmie, tylko już musicie wiedzieć co chcecie poza nominacjami tam mieć.
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.
Poprzednia 40 / 55 Następna