Hm... A może by stworzyć na to osobnego bloga, ktoś, kto ma premium byłby za niego dpowiedzialny i wrzucałby na niego treści od ludzi, którzy nie chcą wstawić ich u siebie lub bloga swojego nie posiadają?
Nie, nie lepiej, bo wtedy zrobi się burdel, gdy każdy będzie chciał coś skomentować. Zresztą, bloga można by używać także do innych rzeczy.
A można u siebie publikować, tak jak dotąd robiliście?
2 likes
Tylko pierwszy post z tej dyskusji się liczy, jak ktoś ma wątpliwości co można,a a co nie :D
W skrócie blogi tak, nawet tu wrzucić też na wątek, ale moim zdaniem to tki o pomysł.
W skrócie blogi tak, nawet tu wrzucić też na wątek, ale moim zdaniem to tki o pomysł.
Mi sięzdaje, że właśnie większy sens to miało, jak sięwrzucało u siebie, no bo przecież właśnie o to w tych nominachach chodziło. Na tym polegało wyzwanie, żeby cośu siebie zrobić, tak, że twoi czytelnicy równieżzobaczą. A informacja chyba gdzieś tam była, że info się dawało albo w komentarzu, albo tu, ale wtedy wzmiankękoniecznie albo wiadomość.
1 likes
@Jamajka i to ma sens, tylko trzeba rzeczywiście tutaj informować, a dla osó bez blogów może faktycznie wspólny blog z nominacjami?
A po co dodawać? Użytkownik, który chciałby coś umieścić po prostu przesyłałby prowadzącym to, co stworzył.
4 likes
To i tak nieaktualne chyba, bum na nominacje już jak by minął, po drugie pewnie ponad połowa nominowanych i tak to wrzuca na swojego bloga, więc tworzyć blog na kilka wpisów, to trochę bez sensu.
Można go w przyszłości wykorzystać w innych celach. Przecież można podpinać blogi pod grupy.