Forum

Nominacje, pomysł z bloga Skrzypenki

Integracja Eltenowiczów

Poprzednia 37 / 55 Następna

Julitka

#721 ·

Deal!
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

balteam

#722 ·

Dobra, się zrobi z tym oszczędzaniem :P
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

zywek

#723 ·

O matko, tylko nieoszczędzanie :D

pates

#724 ·

Ej dobra, to niech chętni napiszą/powiedzą, na co ostatnio wydali/przepłacili.
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

balteam

#725 ·

Jak ktoś zainteresowany oszczędzaniem, to krótki wpis na moim blogu już jest.
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

balteam

#726 ·

Nominuję Zuzę do zaśpiewania czegoś na blogu, albo do dodania tutaj załącznika, jeśli jej się nie chce tworzyć.
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

Zuza

#727 ·

taa na pewno
Boże, błogosław obsługę
klienta.

Zuza

#728 ·

dobra. sprubójemy
Boże, błogosław obsługę
klienta.

misiek

#729 ·

Najlepiej Zuzia lalka nieduzia :XD
-- (balteam):
Nominuję Zuzę do zaśpiewania czegoś na blogu, albo do dodania tutaj załącznika, jeśli jej się nie chce tworzyć.

--
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

Zuza

#730 ·

nie będzie żadnej Lalki
Boże, błogosław obsługę
klienta.

magmar

#731 ·

W końcu zabrałam się za nominację Iskierki dotyczącą wymarzonego domu.
Przepraszam, że to tyle trwało:

Nie marzę o wielkim domu, bo trza to wszystko utrzymać.
Ale jakbym miała jakąś gosposię chciałabym mieszkać w domu typu segment plus piwnica, w której byłoby studio nagrań, małe pomieszczenie gimnastyczne, gdzie trzymałabym np. bieżnię i sauna.
Bardzo podobają mi się pokoje zrobione w tzw. kwadrat, żadna wiellka przestrzeń jak zwykło się teraz robić.
Są wtedy bardziej do ogarnięcia.
Ostatnio doceniłam salon z kuchnią, aczkolwiek kiedyś byłam przeciwna tego typu rozwiązaniu.
Poza tym dobrze jest mieć pomieszczenie na tę całą elektronikę (Hmmm mam jej sporo, jako, że jestem osobą grającą i śpiewającą - mikrofony, statywy, instrumenty, kolumny. ).
Za domem marzy mi się ogród, oczywiście z wynajętą osobą do pracy przy tym wszystkim jako, że niezbyt lubię grzebać w ziemi.




Wojna to pokój. wolność to niewola.
Ignorancja to siła. G. Orwell "Rok 1984"

Julitka

#732 ·

@Magmar Ale chodzi o bloga.
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

magmar

#733 ·

TO NIE JEST MÓJ PRYWATNY BLOG TYLKO WSPÓŁDZIELONY! I NIE BĘDĘ ZAKŁADAĆ DRUGIEGO BLOGA!!!!!!!!!!!!!!
On ma swoją konwencję i swój charakter i przynajmniej ja nie zamierzam zmieniać jego formy.
Tak więc tego typu wpisy nie pojawią się na NASZYM PODKREŚLAM NASZYM BLOGU!

Wojna to pokój. wolność to niewola.
Ignorancja to siła. G. Orwell "Rok 1984"

djkrissu

#734 ·

1 likes
Jestem jak najbardziej za!
-- (misiek):
Najlepiej Zuzia lalka nieduzia :XD
-- (balteam):
Nominuję Zuzę do zaśpiewania czegoś na blogu, albo do dodania tutaj załącznika, jeśli jej się nie chce tworzyć.

--

--
Fiorda! to projekt dwójęzyczny, polsko-ukraiński. Fiorda, to "muzyka dla każdego o każdej porze nocy i dnia". Zapraszam do zapoznania się z tym projektem, a może znajdziesz tam coś dla siebie? http://dmsrv.pl:7181/fiorda Na razie pilot, w krótce audycje na żywo. strona projektu: http://fiorda.dmsrv.pl

magmar

#735 ·

A poza tym, Julitko we wpisie 702 nie ma wzmianki, że nominacja dotyczy wpisu na blogu więc...
Wojna to pokój. wolność to niewola.
Ignorancja to siła. G. Orwell "Rok 1984"

Julitka

#736 ·

Rozumiem Twoją argumentację i przyjmuję ją, chociaż mi się nie podoba. Ale rozumiem, jest ok.
Tylko dla formalności zacytuję, bo aż sama miałam wątpliwości w tej sprawie:
-- (skrzypenka):
Witajcie, kilka osób prosiło, więc spełniam prośbę dania pomysłu na forum. Na moim blogu jest zasada tych nominacji, generalnie chodzi o to, że każdy każdego może nominować do zrobienia czegoś. Mimi Kat, Kat Julitkę Julita Elanor, Elanor może znowu Julitkę, Tomecki Pajpera, Pajper Ambuloceta i Skrzypeńkę i tak dalej. Można mieć kilka typów nominacyjnych i nominowani mogą mieć kilka nominacji. Nominacje wkładamy na nasze blogi, podpisując je tytułem nominacyjnym i informacją, nominacja. Czyli tak jak na blogu mam ja "Katyusha", Nominacja od Julitki. Wtedy wiemy, że jest to wpis amatorski, nominacyjny. Ma to być zabawa, mamy się integrować i dobrze bawić. Jeszcze jedno, żeby się integrować, to tutaj chyba zasada forumowa, wzmiankowania, ale na blogu było to tak, że pisaliśmy prywatne wiadomości do tych, których chcieliśmy nominować, by szerzyć integrację w śród eltenowiczów. To chyba wszystko, zapraszam do zabawy.

--
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

magmar

#737 ·

Cieszę się, że rozumiesz.
Ja też aprobuję fakt, że nie każdemu może podobać się mój sposób myślenia.
W takim układzie odrzucam kosmetyczną nominację i w takiej formule nie przyjmuję ŻADNEJ INNEJ.

Wojna to pokój. wolność to niewola.
Ignorancja to siła. G. Orwell "Rok 1984"

balteam

#738 ·

1 likes
@Misiek, pewnie Zuza zaśpiewa o lalce, jak ty o małym misiu :D
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

balteam

#739 ·

A z resztą Misiek, na co czekać, to nominiuję cie do małego misia, bloga masz, także działaj. Wcześniej Łysy, taki dres z brzmienia, teraz taki spokojny niewadzący nikomu Misiek z nazwy, jak zaśpiewasz, to będziesz musiał zmienić nick na Misiu :)
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

Zuza

#740 ·

oo popieram balteama
Boże, błogosław obsługę
klienta.
Poprzednia 37 / 55 Następna