To ciekawe, że ja szukając programu do robienia tekstówek go znalazłem. Quest dostępny jest nawet ;). Albo Twine? Nie pamiętam, w każdym razie któryś był.
A ty na ucz się odzywać kolego. Myślisz że ja i ada nie szukaliśmy? siedem stron wyników przejżałem wpisując program do tworzenia gier tekstowych quest. Przepraszam za offtop.
Zywku, a czy zprawdzałeś tą platwormę pod względem dostępnościowym? Szczerze, mi to się tnie jak holera, a nvda na tym warjuje. -- (zywek): Nauczcie się szukać. http://textadventures.co.uk/quest