Ale ja mam to tłumaczenie Irniss
No to nie możliwe, że masz po francusku instrukcje, bo ja te auto mam po polsku. Wszystko nawet nam w naszym języku.
Heja. Powtórzę jeszcze raz pytanie, bo nikt mi nie odpowiedział, a dawno to było.
Mam odblokowane światy Dolina zamek, las, podziemia, cyrk, wulkan, intelektualny i ciemność. Podobno jest tego więcej, ale jak tam przejść? Każdy świat przeszłam 2 albo 3 razy
Mam odblokowane światy Dolina zamek, las, podziemia, cyrk, wulkan, intelektualny i ciemność. Podobno jest tego więcej, ale jak tam przejść? Każdy świat przeszłam 2 albo 3 razy
W grze z kuszą w zamku powinnaś mieć ponad 10 punktów i odblokujesz miasto.
PO mieście da się rónine.
Z plarzy można odblokować fabryke, albo cyrk.
PO mieście da się rónine.
Z plarzy można odblokować fabryke, albo cyrk.
Po ciemności miałęm lód zdaje się.
PO przejściu gry z lontem odblokowuje się chyba pustynia, albo wulkan, ale pewien nie jestem.
PO przejściu gry z lontem odblokowuje się chyba pustynia, albo wulkan, ale pewien nie jestem.
Heja.
Mam pytanie, jak przejść grę szczyt drapaczy chmur? Jak wskoczyć do tego helikoptera? Prubuję i rady nie daję
Mam pytanie, jak przejść grę szczyt drapaczy chmur? Jak wskoczyć do tego helikoptera? Prubuję i rady nie daję