Za chwilę dojdzie do tego że będzie tysiące wpisów typu stawiam serwer wbijajcie, albo stawiaj, a ktoś chciałby z tego ewątku wyciągnąć coś wartościowego i czegoś się dowiedzieć.
Nie jestem moderatorem i to nie do mnie należy upominanie tu kogoś ale sytuacja mnie ostro zdenerwowała dlatego postanowiłem delikatnie zwrócić uwagę, że forum dyskusyjne powino służyć do czego innego, a takie sprawy jak publiczne czy prywatne granie powinno się załatwiać prywatnie.