Спасибо! :)
Po za pisownią też lubię Ruski i coś tam nawet się dogadam, tym bardziej, że mam znajomą rosjankę.
1 likes
Pisownia jest nie logiczna, ale do opanowania.
Ciekawostka związana z rosyjskim i ukraińskim. Kiedyś koleżanka z Ukrainy spytała się mnie, czy wiem co to znaczy droczyć się w ich języku. Odpowiedziałem, że nie i mi powiedziała. Otóż chodzi o masturbowanie się :)
hahaha, padłam.
Byłem se w tej anglii, mój anglikański moim zdaniem poziom podstawowy. Niemiecki mi nie wszedł, no hyba że nie rozumiąc zaśpiewam se coś Rammsteina.
Tłuczenie esesmana po kasku
No niemiecka melodia z ich tekstami taka lekka nie jest :) ale ok to nie na ten temat.
1 likes
oj, mi się akurat niemiecki bardzo podoba.
Wiele podobnych subtelności występuje między językami. Że wspomnę tu "szukać" w j. czeskim... :p
1 likes
Albo Schwans w niemieckim to ogon, lecz ponoć nietylko :D
Niemieckiego nie lubię, brzmi jak by chcieli wszystkim natrzaskać.
Niemieckiego nie lubię, brzmi jak by chcieli wszystkim natrzaskać.
ale język rosyjski to takie pięęęękno!
Taaak. Zgodzę się z poprzednikiem, choć krutką bo krutką, ale miałem jakąś tam swoją przygodę z językiem Rosyjskim.
Nie wiem jak się można uczyć rosyjskiego. Przecież on jest taki trudny.