Nio jak widzisz? Rozwija się.
Poprzednia
16 / 16
po aktualizacji:
SUCCESS: The process "sn.exe" with PID 15288 has been terminated.
Traceback (most recent call last):
File "C:\dane\SimpleNote\replacer\main.py", line 12, in
File "zipfile.py", line 1239, in __init__
FileNotFoundError: [Errno 2] No such file or directory: 'C:\\Users\\tosto\\Downloads\\snerw\\sn.zip'
[2588] Failed to execute script main
albo zrobiłem coś źle albo błędna aktualizacja, spokojnię mam kopię i link działa
SUCCESS: The process "sn.exe" with PID 15288 has been terminated.
Traceback (most recent call last):
File "C:\dane\SimpleNote\replacer\main.py", line 12, in
File "zipfile.py", line 1239, in __init__
FileNotFoundError: [Errno 2] No such file or directory: 'C:\\Users\\tosto\\Downloads\\snerw\\sn.zip'
[2588] Failed to execute script main
albo zrobiłem coś źle albo błędna aktualizacja, spokojnię mam kopię i link działa
zapomniałem doprecyzować, to się stało po użyciu snup.exe czyli updatera
1 likes
Ojejej, jak ściągasz z nvps.pl/snerw.zip to nie używaj aktualizatora w najbliższym momencie, bo przecież nie ma oficjalnej aktualizacji w głównym kanale.
Lepiej by było gdyby aktualizator pisał że nie ma dostępnych aktualizacji niszprosić użytkownika aby nie sprawdzał ich. Wiem że narazie to beta ale to tylko sugestia. Fajnie tesz by było aby defender nie widział w nim troiana.
1 likes
U mnie również nie rozpoznaje go jako trojana
Edytowano
1 likes
0.51post2:
Mirriel: Teksty powinny pobierać się poprawnie. Dodano możliwość zdefiniowania dwóch ( na razie) autorów, niezbędne w chwili, gdy tekst udostępniał więcej niż 1. Pasek postępu powinien zachowywać się w miarę poprawnie, gdy wątek ma więcej niż dwie strony (nikt nie testował poza mną).
Wszystko inne: Poprawione Polskie znaki w interfejsie. Podwaliny pod nowe ustawienia (które nie będą tracone przy ich zapisie) (proponuję na razie z tym nie eksperymentować, działa na starej zasadzie. Ustawić raz i nie ruszać.)
Podwaliny pod ujednolicony dialog importu dokumentów zdalnych (z internetu) na razie nie działa, tylko lista i pola edycji.
Poprawiony zapis plików .txt na Windowsie (hehe, cóż za podstawy). Powinno działać.
Poprawki w blogspocie, by pobrać zawartość bloga wymagany jest adres do spisu treści. W przeciwnym razie nie działa (poprawię później z wykorzystaniem feeda, o ile będzie dostępny, a nie wszędzie jest).
Eksperymentalne wsparcie dla wattpada.
Uwaga!
Gdy nic się z ao3 nie chce pobierać, prawdopodobnie wymagane będzie logowanie (dopiszę w następnej wersji, w nieokreślonej oczywiście przyszłości).
Do poprawnie przeprowadzanej aktualizacji wymagane jest podniesienie uprawnień (uruchomić sn.exe z uprawnieniami administratora, nie miotać się, wszystko się zwiesi, normalka p którejś aktualizacji windowsa. W zależności od prędkości łącza wszystko będzie się pobierać szybciej lub wolniej).
Ci, co pbieral snerw.zip z https://nvps.pl/snerw.zip powinni móc przeprowadzić aktualizację od strzała (po podniesieniu uprawnień), wszyscy inni, proszę pobrać plik
https://nvps.pl/sn/snup.exe
i umieścić w katalogu z programem.
Mirriel: Teksty powinny pobierać się poprawnie. Dodano możliwość zdefiniowania dwóch ( na razie) autorów, niezbędne w chwili, gdy tekst udostępniał więcej niż 1. Pasek postępu powinien zachowywać się w miarę poprawnie, gdy wątek ma więcej niż dwie strony (nikt nie testował poza mną).
Wszystko inne: Poprawione Polskie znaki w interfejsie. Podwaliny pod nowe ustawienia (które nie będą tracone przy ich zapisie) (proponuję na razie z tym nie eksperymentować, działa na starej zasadzie. Ustawić raz i nie ruszać.)
Podwaliny pod ujednolicony dialog importu dokumentów zdalnych (z internetu) na razie nie działa, tylko lista i pola edycji.
Poprawiony zapis plików .txt na Windowsie (hehe, cóż za podstawy). Powinno działać.
Poprawki w blogspocie, by pobrać zawartość bloga wymagany jest adres do spisu treści. W przeciwnym razie nie działa (poprawię później z wykorzystaniem feeda, o ile będzie dostępny, a nie wszędzie jest).
Eksperymentalne wsparcie dla wattpada.
Uwaga!
Gdy nic się z ao3 nie chce pobierać, prawdopodobnie wymagane będzie logowanie (dopiszę w następnej wersji, w nieokreślonej oczywiście przyszłości).
Do poprawnie przeprowadzanej aktualizacji wymagane jest podniesienie uprawnień (uruchomić sn.exe z uprawnieniami administratora, nie miotać się, wszystko się zwiesi, normalka p którejś aktualizacji windowsa. W zależności od prędkości łącza wszystko będzie się pobierać szybciej lub wolniej).
Ci, co pbieral snerw.zip z https://nvps.pl/snerw.zip powinni móc przeprowadzić aktualizację od strzała (po podniesieniu uprawnień), wszyscy inni, proszę pobrać plik
https://nvps.pl/sn/snup.exe
i umieścić w katalogu z programem.
nie wiem co robię źle. wklejam id fanficka. 13038375 daję ok ale nic się niedzieje pokazuje loading sto procent ale nie przenosi mnie jakby do okna z tekstem. a jak dam escape to easy read okienko jest puste. nie rozumiem.
Poprzednia
16 / 16