Pobrane i jak narazie działa, ale czy dobrze zrozumiałem,simple note otwiera zeskanowany pdf i działa jakocr?
Edytowano
Błąd w górnym menu, zamiast Narzędzia jest NarzÄ
dzia
W narzędziach zamiast Przetłumacz jest PrzetĹ‚umacz
W ogóle podczas komunikatów nppodczas przetwarzania dokumentu mówikrzaczki, plusy, coś z tekstem jest nie tak
dziaW narzędziach zamiast Przetłumacz jest PrzetĹ‚umacz
W ogóle podczas komunikatów nppodczas przetwarzania dokumentu mówikrzaczki, plusy, coś z tekstem jest nie tak
A ja jestem głópek durny bo nie mogę znaleźć najnowszej wersji. z tym co wy mówicie. garrr! Frustracja mnie zabije kiedyś. hehe.
Ale nie tylko w menu, bo w komunikatach podczas obróbki dokumentu również.
OCR tak średnio bo zapodałem jednostronicowy zeskanowany pdf i trwało przetwarzanie, było 100% i tak wisiało.
Tłumacz na prostych słowach sprawdałem i działa.
Tłumacz na prostych słowach sprawdałem i działa.
Edytowano
W załączniku masz nagrane jak to wygląda, dzisiaj to część menu jest po angielsku, a część po polsku.
Do tego zapodałem otwarcie zeskanowanego pdf i posłuchaj jak to brzmi.
Do tego zapodałem otwarcie zeskanowanego pdf i posłuchaj jak to brzmi.
Łap
1 likes
E, nic z tego nie wynika nestety. Wybrałeś w ustawieniach zachowanie dokumentów pdf czy jak?
W sensie sosób odczytu czy Cię pyta za każdym razem?
W sensie sosób odczytu czy Cię pyta za każdym razem?
Nic nie ustawiałem, wszystko na ustawieniach domyślnych
raz miałem Pobieranie aktualizacji progress bar -14%
a tera mi terminal wisi snup exe.
a tera mi terminal wisi snup exe.