1 likes
Dobra, dzisiaj wieczorem i tak update poleci, więc kto jeszcze nie ściągnął to potem nigdy nie ściągnie.
Tak Żywku, wiem, że napisałeś .doc, ale jest zapisz jako i tu z listy jest wybór
Dokument office 2007+ (*.docx)
Dokument office 2007+ (*.docx)
No nie, bo 2007 zapisuje w formacie docx (z iksem na końcu)
1 likes
Przecież tak jest tam napisane, nawet sprawdziłem w kodzie. Zresztą niestety sammusisz rozszerzenie wpisać, on tego nie potrafi niestety i na razie nie wiem jak to zrobić, żęby dopisywał sam do nazwy pliku.
Nie rozumiemy się.
Tekst ten wygląda tak jakby zapisywał do formatu word 2007 czyli rozszerzenie docx, a zapisuje do formatu .doc czyli nie word 2007.
Ale skoro zapisuje do word 2007 tylko trzeba ręcznie wpisać jego rozszerzenie to OK.
Ja nie widzę w tym problemu, bo czy doc czy docx dla mnie nie ma różnicy, zwróciłem tylko uwagę na niezgodność, bo za taką to uznałem.
Tekst ten wygląda tak jakby zapisywał do formatu word 2007 czyli rozszerzenie docx, a zapisuje do formatu .doc czyli nie word 2007.
Ale skoro zapisuje do word 2007 tylko trzeba ręcznie wpisać jego rozszerzenie to OK.
Ja nie widzę w tym problemu, bo czy doc czy docx dla mnie nie ma różnicy, zwróciłem tylko uwagę na niezgodność, bo za taką to uznałem.
OK, mea culpa, zapisuje do formatu .docx, to efekt czasami przymulania NVDA, literowałem zapisany plik i przeczytał mi tylko doc.
1 likes
Ale ten szablon zapisu do .docx i .odt jest tak żałosny, że ja nie wiem jak wygląda to w normalnym czytniku
Spoko. BArdziej istotna jest możliwość otwarcia dokumentu .odt niż odwrotnie :)
1 likes
Halo, społeczeństwo, proszę sprawdzić, czy aktualizator wszystko ładnie pobierze.
1 likes
Bo w katalogu zip nie ma już pliku snup.exe, bo podczas aktualizacji będzie chciał się podmieniać, a skoro jest uruchomiony jako proces podmieniający to może jakieś błędy powodować
1 likes
0.50post5:
dokumenty pdf, przynajmniej niektóre, a pozyskane przy pomocy skanera, można już otwierać za pomocą OCRa.
Dokładność takiego rozwiązania jest chyba każdy wie jaka...
I nie wszędzie to działa.
Dodano możliwość tłumaczenia zaznaczonego fragmentu tekstu. Zaznaczamy tekst i tłumaczymy ctrl+t, lub spod menu narzędzia
Język i zachowanie tłumacza definiujemy w ustawieniach. Niestety, na razie nie udało mi się rozwiązać problemuz ustawieniami takiego, że gdy zmienimy tylko jedną opcję, wszystkie dotychczasowe wartości nam się resetują.
Także przy każdej zmianie w ustawieniach należy ponownie ustawić wszystkie opcje, co nie zmienia faktu, że nad wszystkim pracuję.
Procedura aktualizacji, mam nadzieję, że bedzie potrzebna już po raz ostatni.
Pobieramy plik z załącznika i wrzucamy go do katalogu, gdzie znajduje się plik sn.exe i prawdopodobnie katalog lng, nie wiem, kto jak starą wersję ma.
Uruchamiamy edytor i zgadzamy się na pobranie aktualizacji. Czekamy na pobranie i program nam się zamknie. Następnie czekamy jeszcze chwilę, po czm pojawi się nam konsola, a gdzieś, albo nad konsolą albo i nie, powinno wyskoczyć okienko edytora.
Enjoy
dokumenty pdf, przynajmniej niektóre, a pozyskane przy pomocy skanera, można już otwierać za pomocą OCRa.
Dokładność takiego rozwiązania jest chyba każdy wie jaka...
I nie wszędzie to działa.
Dodano możliwość tłumaczenia zaznaczonego fragmentu tekstu. Zaznaczamy tekst i tłumaczymy ctrl+t, lub spod menu narzędzia
Język i zachowanie tłumacza definiujemy w ustawieniach. Niestety, na razie nie udało mi się rozwiązać problemuz ustawieniami takiego, że gdy zmienimy tylko jedną opcję, wszystkie dotychczasowe wartości nam się resetują.
Także przy każdej zmianie w ustawieniach należy ponownie ustawić wszystkie opcje, co nie zmienia faktu, że nad wszystkim pracuję.
Procedura aktualizacji, mam nadzieję, że bedzie potrzebna już po raz ostatni.
Pobieramy plik z załącznika i wrzucamy go do katalogu, gdzie znajduje się plik sn.exe i prawdopodobnie katalog lng, nie wiem, kto jak starą wersję ma.
Uruchamiamy edytor i zgadzamy się na pobranie aktualizacji. Czekamy na pobranie i program nam się zamknie. Następnie czekamy jeszcze chwilę, po czm pojawi się nam konsola, a gdzieś, albo nad konsolą albo i nie, powinno wyskoczyć okienko edytora.
Enjoy