Forum

Popmundo

Gry tekstowe

Poprzednia 34 / 74 Next

djsenter

#661 ·

Kliknij, w ikonke na artyście i będziesz miała info o tym wszystkim, ale ostrzegam, kasa potrzebna, no
chyba, że to ma być coś małego.
Senter San

djsenter

#662 ·

Chociaż napoczątek nie warto marnować dużo kasy na te imprezki
Senter San

fantasma467

#664 ·

Czytałam u kogoś imprezę premierową to tam były np przekąski, napoje i różne atrakcje.

fantasma467

#665 ·

Na razie zbieram kasę na sprzęt sceniczny.

fantasma467

#666 ·

Ale ta sława musi być conajmiej straszna w każdym mieście czy ogólnie?

ninka

#667 ·

hm nwm w jednym mieście chyba nie mam pojęcia

djsenter

#668 ·

To raczej niema wielkiego znaczenia.
A jeżeli o sprzęt sceniczny, to ja sam niewiem.
Mam pełno tego, miałem pełno techników od spraw dźwiękowych a to dalej 0 na 5 gwiazdek..
Lecz jest jedna fajna rzecz.
Mam w ekipie pomocniczej dwuch publicystów, którzy sprawiają, że zasze mamy obecność w mediach 5 na 5.
Senter San

fantasma467

#669 ·

O, dobrze wiedzieć o tych publicystach.

djsenter

#670 ·

To bardzo ładnie zwiękrza ocene wytępu.
No i dobrze jest grać covery popularnych piosenek jako bisy
Senter San

fantasma467

#671 ·

Na razie wszystkie występy mam średnie, ale teraz w paryżu użyję dopalacza, może coś poprawi.

ninka

#672 ·

może mi nie poprawił

djsenter

#673 ·

Nienie!
czekj!
Weź wybierz 4 piosenki z repertuaru jakiegoś sławnego zespołu, musi być twój gatunek.
I dodaj do swojego.
Dodaj je po zejściu ze sceny.
I użyj dopalacza, oppcja dopal repertuar.
Wtedy bedziesz je wszystkie miała na 100
Senter San

ninka

#674 ·

aaaaaa ogarniam już ale to i tak nue teraz bo dpalacz się regeneruje

Julitka

#675 ·

A o co chodzi z marketingiem po wydaniu płyty?
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

ninka

#676 ·

to jest chyba to trofeum czy na groda co się odbiera

djsenter

#677 ·

Nienie.
Poprostu chodzi oto, żeby twój producęt czy kim kolwiek on jest wypromował twoją płyte
Senter San

ninka

#678 ·

nie ogarniam ja mam wydanom daawno płytę i żadnego marketingu nie mam

djsenter

#680 ·

Cza poprosić kolesia który zarządza studiem
Senter San
Poprzednia 34 / 74 Next