Forum

Popmundo

Gry tekstowe

Poprzednia 28 / 74 Następna

longshoot

#541 ·

użyj tego, i będziesz miała osiągnjięcie i punkty

Kasia

#542 ·

Hm osiągnięcie dostałam, ale o pkt doświadczenia nie pamiętam jak użyłam tej interrakcji

fantasma467

#543 ·

Właśnie ja też dostałam osiągnięcie i punkty, ale nie te które można wykożystać by poprawić cechy.

fantasma467

#544 ·

Mam jeszcze jedno do was pytanko. Ile kosztuje VIP, bo nigdzie nie mogę się doczytać. Nie wiem czy uda
mi sie zakupić bo nie prowadzę płatności internetowych, ale może ktoś mi zakupi przez swoje konto jak
dobrze pujdzie.

Celtic1002

#545 ·

To jest ileś euro, nie pamiętam teraz ile. Trzy z hakiem chyba.
"Trzeba być wielkim przyjacielem, żeby przyjść i przesiedzieć z kimś całe popołudnie tylko po to, żeby nie czuł się samotny. Odłożyć swoje ważne sprawy i całe popołudnie poświęcić na trzymanie kogoś za rękę."

Anna Frankowska

Celtic1002

#547 ·

On Ci to przemieni na złotówki jak zapłacisz.
"Trzeba być wielkim przyjacielem, żeby przyjść i przesiedzieć z kimś całe popołudnie tylko po to, żeby nie czuł się samotny. Odłożyć swoje ważne sprawy i całe popołudnie poświęcić na trzymanie kogoś za rękę."

Anna Frankowska

ninka

#548 ·

hm tylko masz konta na paipalu?

Kasia

#549 ·

Tak. Trzeba mieć konto paypal. 3 euro kosztowało dla nowicjuszy, przez 2 tygodnie od założenia konata. Tak
to chyba 8 na ileś tam miesięcy, bądź ileś tam na rok. Wejdź w link sklep, tam zakup vipa, powinno pisać

fantasma467

#550 ·

Tak na 3 miesiące ponad 8 euro a na 12 to już 22 euro. Nie mam tam konta, ale coś czytałam, że gdzieś
można dostać kod prepaid.

Kasia

#552 ·

tak tak. Jest takie coś, lecz nie wiem w jaki sposó

zywek

#553 ·

To jst nieopłacalne

djsenter

#554 ·

Myliz się
VIP toświetn funkcja
Warto sobiezałatwić kredyty, wtdy to dopierojestzabawa
Senter San

fantasma467

#555 ·

Właśnie, ja chcę chociaż na 3 miesiące, tylko muszę ogarnąć kogoś z pay palem, bo te kody prepaid chyba
do czegoś innego, a i tak na jakichś dziwnych zagranicznych stronkach.

Kasia

#556 ·

Ja mam paypala. To jakoś moge może pomóc? Jak masz konto internetowe i kartę do bankomatu, a w sumie konto
nie, to mogę pomóc założyć

fantasma467

#557 ·

Niestety nie. Kiedyś miałam, ale dzięki za dobre chęci. Muszę u siebie kogoś znaleźć. Dam kasę, ten ktoś
mi tam przeleje i tyle. A jak nie to świat się nie zawali :)

fantasma467

#558 ·

Gracie w the great heist? Właśnie przeprowadziłam udany włam, ale jestem poszukiwana. Co mam teraz zrobić?
Jak długo będą szukać, i czy mam wyjechać z miasta? please

djsenter

#559 ·

Nie, przecież natym polega kaeiera przestępcza.
Chociaż dobrze by było po kilku włamaniach zrobić sobie operacje plastyczną
Senter San

Kasia

#560 ·

Ja wam zrobe. Chota do me. Zgwałce was zmolestuje
Poprzednia 28 / 74 Następna