użyj tego, i będziesz miała osiągnjięcie i punkty
Hm osiągnięcie dostałam, ale o pkt doświadczenia nie pamiętam jak użyłam tej interrakcji
Właśnie ja też dostałam osiągnięcie i punkty, ale nie te które można wykożystać by poprawić cechy.
Mam jeszcze jedno do was pytanko. Ile kosztuje VIP, bo nigdzie nie mogę się doczytać. Nie wiem czy uda
mi sie zakupić bo nie prowadzę płatności internetowych, ale może ktoś mi zakupi przez swoje konto jak
dobrze pujdzie.
mi sie zakupić bo nie prowadzę płatności internetowych, ale może ktoś mi zakupi przez swoje konto jak
dobrze pujdzie.
To jest ileś euro, nie pamiętam teraz ile. Trzy z hakiem chyba.
W złotówkach się nie da?
On Ci to przemieni na złotówki jak zapłacisz.
Tak. Trzeba mieć konto paypal. 3 euro kosztowało dla nowicjuszy, przez 2 tygodnie od założenia konata. Tak
to chyba 8 na ileś tam miesięcy, bądź ileś tam na rok. Wejdź w link sklep, tam zakup vipa, powinno pisać
to chyba 8 na ileś tam miesięcy, bądź ileś tam na rok. Wejdź w link sklep, tam zakup vipa, powinno pisać
Tak na 3 miesiące ponad 8 euro a na 12 to już 22 euro. Nie mam tam konta, ale coś czytałam, że gdzieś
można dostać kod prepaid.
można dostać kod prepaid.
Czyli chyba wysyłając sms.
Właśnie, ja chcę chociaż na 3 miesiące, tylko muszę ogarnąć kogoś z pay palem, bo te kody prepaid chyba
do czegoś innego, a i tak na jakichś dziwnych zagranicznych stronkach.
do czegoś innego, a i tak na jakichś dziwnych zagranicznych stronkach.
Ja mam paypala. To jakoś moge może pomóc? Jak masz konto internetowe i kartę do bankomatu, a w sumie konto
nie, to mogę pomóc założyć
nie, to mogę pomóc założyć
Niestety nie. Kiedyś miałam, ale dzięki za dobre chęci. Muszę u siebie kogoś znaleźć. Dam kasę, ten ktoś
mi tam przeleje i tyle. A jak nie to świat się nie zawali :)
mi tam przeleje i tyle. A jak nie to świat się nie zawali :)
Gracie w the great heist? Właśnie przeprowadziłam udany włam, ale jestem poszukiwana. Co mam teraz zrobić?
Jak długo będą szukać, i czy mam wyjechać z miasta? please
Jak długo będą szukać, i czy mam wyjechać z miasta? please
Nie, przecież natym polega kaeiera przestępcza.
Chociaż dobrze by było po kilku włamaniach zrobić sobie operacje plastyczną
Chociaż dobrze by było po kilku włamaniach zrobić sobie operacje plastyczną