Forum

Popmundo

Gry tekstowe

Poprzednia 23 / 74 Następna

ninka

#441 ·

no ja jeden zaakceptowałam, a drugi był chyba z rocka hehe

Kasia

#442 ·

Hejo! Nasz koncert wypadł ostatnio nedostatecznie dziękitemu, że ćwiczymy gwiazdorstwo.

Celtic1002

#443 ·

No ja ćwiczę wyczucie publiczności i na razie wychodzi kiepsko. :D A lepiej kiepsko niż niedostatecznie.
Ej, a jak podnieść sobie nastrój i zdrowie jakoś sensownie?
"Trzeba być wielkim przyjacielem, żeby przyjść i przesiedzieć z kimś całe popołudnie tylko po to, żeby nie czuł się samotny. Odłożyć swoje ważne sprawy i całe popołudnie poświęcić na trzymanie kogoś za rękę."

Anna Frankowska

ninka

#444 ·

po przez odpoczywanie

djsenter

#445 ·

Dokładnie.
Ja niedawno temu wypuściłem singiel.
I teraz trenuje profesjonalne gwiazdorstwo
Senter San

fantasma467

#446 ·

A ja czekam na propozycję kontraktu, bo kolega z którym interaktuję dostał aż 3, a jest na tym samym
etapie kariery co ja. Obecnie koncertuję po Europie, jestem w Holandii.

djsenter

#447 ·

Właśnie lepiej mieć kontrakt, bo wtedy ten koleś od kontraktu może ci rozpromować płyte, lbo organizować
występy w różnych zakądkach świata.
Senter San

fantasma467

#448 ·

To mnie rozwaliło, słuchajcie. - Barbara Falkiewicz tragicznie kręci mną na parkiecie. Ale gdzie pójdziemy, gdy skończy się piosenka?
Dodam, że moja postać prosiła kolegę do tańca.

Kasia

#449 ·

hahahahahaa. Tak, bo jeśli uczysz się danej umiejętności, to też pojawiają ci się w różnych publicznych
miejscach, tyu restauracja, interakcje związane z tą umiejętnością. Mnie Ania Latusek też prosiła do
tańca, a przyzwoicie kręciła mną na parkiecie, jak już miała ze 4 gwiazdki w tańcu :D

fantasma467

#450 ·

Jest takie coś jak nauka od mistrza, i pytanie gdzie tego mistrza znaleźć?

Kasia

#451 ·

Słuchajcie, aj m problem haha. Wyćwiczyłam sobie nmaksa, jak tylko mogłam podstawy gwiazdorstwa i chciałam
się zapisać na zajęcia, żeby mieć w tym pięć gwiazdek. Ale co rusz mi się pojaia wpis w dzienniku, że
nauczyciel sie nie pojawia na zajęciach, czemu tk? :D

Celtic1002

#452 ·

Ten sam problem miałam z popem. :D I nadal mam.
"Trzeba być wielkim przyjacielem, żeby przyjść i przesiedzieć z kimś całe popołudnie tylko po to, żeby nie czuł się samotny. Odłożyć swoje ważne sprawy i całe popołudnie poświęcić na trzymanie kogoś za rękę."

Anna Frankowska

djsenter

#453 ·

To kfestia gracza.
Bo z tego co wiem, to gracze są profesorami na uniwerku.
Senter San

Kasia

#454 ·

a to ja se do nich napisze. lech neumn hyba naucza

djsenter

#455 ·

A ja mam okropny problem, i zdaje mi się, że padnie mi psychika.
Mianowicie, moje występy ostatnio naprawde sie pogorszyły.
Eksperymętuje, i eksperymętuje a tu dalej to samo.

Senter San

Kasia

#456 ·

to choć. Przytul sie

djsenter

#458 ·

I dotego tęknie za Chicago, chciałbym zobaczyć się z żoną.
o lol, sam się dziwie.
Senter San

Kasia

#459 ·

tak masz w dzienniku?

djsenter

#460 ·

Nieee, poprostu stwierdzam fakty.
Senter San
Poprzednia 23 / 74 Następna