Forum

Popmundo

Gry tekstowe

Poprzednia 22 / 74 Następna

Kasia

#421 ·

a ja już polubiłam krzysia

fantasma467

#422 ·

Ja też mam zaplanowane koncerty i nie mogę nic dodać do planu itd

Kasia

#424 ·

kuźźźźźwaaa kooobietoo. Ja tu prawie żałoby dostałaaam. Takie to popmundo fajne, związałam się emocjonalnie
z Węgrzynem, jak z żadną grą. W crazy party, czy w coś innego potrafię miesiącami nie grać. A na popmundo
dwa razy dziennie nie wejść to grzeech. Dzisiaj poraz drugi o dziecko sie staram :D

Celtic1002

#425 ·

Idę sprawdzać.
"Trzeba być wielkim przyjacielem, żeby przyjść i przesiedzieć z kimś całe popołudnie tylko po to, żeby nie czuł się samotny. Odłożyć swoje ważne sprawy i całe popołudnie poświęcić na trzymanie kogoś za rękę."

Anna Frankowska

Celtic1002

#427 ·

Działa, działa, sprawdzone.
"Trzeba być wielkim przyjacielem, żeby przyjść i przesiedzieć z kimś całe popołudnie tylko po to, żeby nie czuł się samotny. Odłożyć swoje ważne sprawy i całe popołudnie poświęcić na trzymanie kogoś za rękę."

Anna Frankowska

djsenter

#428 ·

Och, już się bałem że Caro Popper i Ariel Santamaria to tylko sen, który właśnie sie skończył.
Senter San

ninka

#429 ·

Jezus Maria wy to mie kiedyś o zawał przyprawicie xd
suuupeer, że działa :D

Kasia

#430 ·

Ssssuajta ludziska. Dostaliśmy wszyscy powiadomienie, że ich usługodawcy mają problemy z serwerami czy z czymś, przez co popmundo nie było dostępne przez około 3 godziny, ale już działa. Napisali także, że mogą być jeszcze nadal jakieś problemy, ale starają się to naprawić. Mówiiiłam wam że to tylko chwilowe hhhhahaha, przecież gra istniejąca od tylu lat nie może tak sobie z dnia na dzień, hyc! Hop! Hyc! Hop! I nie ma, :DSsssuajta ludziska. Dostaliśmy wszyscy powiadomienie, że ich usługodawcy mają problemy z serwerami czy z czymś, przez co popmundo nie było dostępne przez około 3 godziny, ale już działa. Napisali także, że mogą być jeszcze nadal jakieś problemy, ale starają się to naprawić. Mówiiiłam wam że to tylko chwilowe hhhhahaha, przecież gra istniejąca od tylu lat nie może tak sobie z dnia na dzień, hyc! Hop! Hyc! Hop! I nie ma, :D

Kasia

#431 ·

To tak w prostym tłumaczeniu z Angielskiego na Polskie, wolę napisać, bo ja tam nie wiem jak kto jest zaawansowany w tym języku. No i dopisali jeszcze, że w ramach wynagrodzenia przerwania czasowo działania popmundziaczka, wszystkim vipom zostaną one przedłużone o kilka dni, bodajże dwa.

Celtic1002

#432 ·

Hej. Pewnie ktoś tu o tym pisał, ale przyznam, nie pamiętam, więc powtórzę się, jeśli tak, to przepraszam.
W jaki sposób można nabyć mikrofon na występy? Przejrzałam cały asertyment, jeśli idzie o sprzęt sceniczny,
ale nic takiego, co by mikrofon przypominało, nie znalazłam.
"Trzeba być wielkim przyjacielem, żeby przyjść i przesiedzieć z kimś całe popołudnie tylko po to, żeby nie czuł się samotny. Odłożyć swoje ważne sprawy i całe popołudnie poświęcić na trzymanie kogoś za rękę."

Anna Frankowska

ninka

#433 ·

w instrumentach jest taki paradoks

fantasma467

#434 ·

Hej chciałabym wydać singiel, ale nie mam kontraktu, jak to zrobić? Znalazłam studio, ale nie ma tam
linku np zapytaj o kontrakt. Gdzie mam się zgłosić?

djsenter

#435 ·

Trzeba napisać do właściciele studia prywatną wiadomość.
Senter San

Celtic1002

#437 ·

Haha, a ja nie musiałam pisać. Mi sami dali kontakt. :D
"Trzeba być wielkim przyjacielem, żeby przyjść i przesiedzieć z kimś całe popołudnie tylko po to, żeby nie czuł się samotny. Odłożyć swoje ważne sprawy i całe popołudnie poświęcić na trzymanie kogoś za rękę."

Anna Frankowska

fantasma467

#438 ·

Wiem, że można dostać propozycję kontraktu, tylko nie wiem jakie sa kryteria by go zaoferowali.

ninka

#439 ·

hmm chyba nie ma żadbych mi oferowały 2 a popularna nie jestem.

djsenter

#440 ·

Mi też 2 na początku ale niezajmowały sie hiphopem tak jak ja, więc odrzuciłem.
Senter San
Poprzednia 22 / 74 Następna