a ja już polubiłam krzysia
Ja też mam zaplanowane koncerty i nie mogę nic dodać do planu itd
Uffff, działa
kuźźźźźwaaa kooobietoo. Ja tu prawie żałoby dostałaaam. Takie to popmundo fajne, związałam się emocjonalnie
z Węgrzynem, jak z żadną grą. W crazy party, czy w coś innego potrafię miesiącami nie grać. A na popmundo
dwa razy dziennie nie wejść to grzeech. Dzisiaj poraz drugi o dziecko sie staram :D
z Węgrzynem, jak z żadną grą. W crazy party, czy w coś innego potrafię miesiącami nie grać. A na popmundo
dwa razy dziennie nie wejść to grzeech. Dzisiaj poraz drugi o dziecko sie staram :D
Idę sprawdzać.
Działa, działa, sprawdzone.
Och, już się bałem że Caro Popper i Ariel Santamaria to tylko sen, który właśnie sie skończył.
Ssssuajta ludziska. Dostaliśmy wszyscy powiadomienie, że ich usługodawcy mają problemy z serwerami czy z czymś, przez co popmundo nie było dostępne przez około 3 godziny, ale już działa. Napisali także, że mogą być jeszcze nadal jakieś problemy, ale starają się to naprawić. Mówiiiłam wam że to tylko chwilowe hhhhahaha, przecież gra istniejąca od tylu lat nie może tak sobie z dnia na dzień, hyc! Hop! Hyc! Hop! I nie ma, :DSsssuajta ludziska. Dostaliśmy wszyscy powiadomienie, że ich usługodawcy mają problemy z serwerami czy z czymś, przez co popmundo nie było dostępne przez około 3 godziny, ale już działa. Napisali także, że mogą być jeszcze nadal jakieś problemy, ale starają się to naprawić. Mówiiiłam wam że to tylko chwilowe hhhhahaha, przecież gra istniejąca od tylu lat nie może tak sobie z dnia na dzień, hyc! Hop! Hyc! Hop! I nie ma, :D
To tak w prostym tłumaczeniu z Angielskiego na Polskie, wolę napisać, bo ja tam nie wiem jak kto jest zaawansowany w tym języku. No i dopisali jeszcze, że w ramach wynagrodzenia przerwania czasowo działania popmundziaczka, wszystkim vipom zostaną one przedłużone o kilka dni, bodajże dwa.
Hej. Pewnie ktoś tu o tym pisał, ale przyznam, nie pamiętam, więc powtórzę się, jeśli tak, to przepraszam.
W jaki sposób można nabyć mikrofon na występy? Przejrzałam cały asertyment, jeśli idzie o sprzęt sceniczny,
ale nic takiego, co by mikrofon przypominało, nie znalazłam.
W jaki sposób można nabyć mikrofon na występy? Przejrzałam cały asertyment, jeśli idzie o sprzęt sceniczny,
ale nic takiego, co by mikrofon przypominało, nie znalazłam.
Hej chciałabym wydać singiel, ale nie mam kontraktu, jak to zrobić? Znalazłam studio, ale nie ma tam
linku np zapytaj o kontrakt. Gdzie mam się zgłosić?
linku np zapytaj o kontrakt. Gdzie mam się zgłosić?
Aha OK
Haha, a ja nie musiałam pisać. Mi sami dali kontakt. :D
Wiem, że można dostać propozycję kontraktu, tylko nie wiem jakie sa kryteria by go zaoferowali.