Teraz już nie trzeba iść z osobą widzącą do paczkomatu. Wystarczy zainstalować na telefonie obojętnie IOS, czy Android apkę Impost i zarejstrować po numerze telefonu. Nie wszystkie paczkomaty mają opcję zdalnego otwarcia, trzeba może poszukać, które mają, ale ja tego problemu ni mam.
Edytowano
Wiem o tym, nawet napisałem to na Twitterze. Tylko weź w dużym mieście tak zrób i szukaj skrytki modląc się, by ktoś nie zajumał Ci paczki. :D
Hm... No z tym na bank, to czasami do ostatniej chwili nie wiadomo.
Ja tam ogarnąłem paczkomaty, zarówno przy akademikach, mieszkanku, jak i na uczelni, i wydaje mi to się całkiem nie głupia propozycja. Szkoda tylko, że paczka czeka w paczkomacie tak krótko na delikwenta, - 48h. No ale tak, czy tak, jednak to jest jakieś rozwiązqanie, choćby dla pracujących.
Pozdrówki
--Cytat (balteam):
Hm prosciej iść na pocztę i czekać w kolejne niż zadzwonić i podać dane i ci otwierają? Chyba jednak jak bym miał pod nosem paczkomat to bym go wybrał, no albo listonosza jak bym był w domu na bank
--Koniec cytatu
Ja tam ogarnąłem paczkomaty, zarówno przy akademikach, mieszkanku, jak i na uczelni, i wydaje mi to się całkiem nie głupia propozycja. Szkoda tylko, że paczka czeka w paczkomacie tak krótko na delikwenta, - 48h. No ale tak, czy tak, jednak to jest jakieś rozwiązqanie, choćby dla pracujących.
Pozdrówki
--Cytat (balteam):
Hm prosciej iść na pocztę i czekać w kolejne niż zadzwonić i podać dane i ci otwierają? Chyba jednak jak bym miał pod nosem paczkomat to bym go wybrał, no albo listonosza jak bym był w domu na bank
--Koniec cytatu
Też korzystam, ale niestety nie zawsze się da :/
Nie muszę prosić ludzi, by byli w domu, lub dzwonić do kuriera by latał po sąsiadach, i po zajęciach podjeżdżam, biorę i załatwione.
Nie muszę prosić ludzi, by byli w domu, lub dzwonić do kuriera by latał po sąsiadach, i po zajęciach podjeżdżam, biorę i załatwione.
Zazwyczaj biorę paczki jak nikogo nie ma. A poza tym, nikogo Twoje paczki nie interesują, bo se otwierają inną skrytkę i tyle.
1 likes
a jamam inne pytanie. Jak ogarnąć kwestię wybierania danego paczkomatu na allegro Mam o tyle problem, że tam się to chyba na mapach wybiera. Może to inaczej jest w innych przeglądarkach niiż google hrome nie wiem, nie testowałam. Ktoś coś?
Nie wiem czemu moja odpowiedź się nie dodała, ale poproś po prostu osobę widzącą, no niestety, przy pierwszym wyborze jest to konieczne, przynajmniej według mnie. Za to później już alegro to zapamiętuje no i domyślnie proponuje ten sam paczkomat.
dopiero teraz zerknęłam i uświadomiłam sobie, że mój post także się stracił. Tak, tk, ja wiem, iż przy pierwszym trzeba widząceo, ale ja bywam w różnych miejscowościach czasami i ccę do nich zamawiać, a ie zawsze mogę prosić widzącą osobę. Dlateo myślłam, że ktoś ma jakieś fajne rozwiązanie
Może w aplikacji na telefonie normalnie się wybiera? Ciekawe czy z rozpoznawaniem od csr by to dało się przejść.
Dla tych którzy te ż chcieli testować aplikację na android. Wygląda to tak. Przycisk kup teraz jest na samym końcu strony, a po wybraniu impost paczkomaty mamy coś w stylu inne punkty. Klikamy w to pojawia się mapy google lub moja lokalizacja ani w jedno, ani w kolejne nie da się kliknąć
A ja tylko napiszę, że warto otym napisać do obsługi allegro, tylko taki drobny problem, że jak klikniemy kontakt, to nie da sięnapisać po niewidomemu....
Można napisać na facebooku i odpowiadają. Co do wyboru punktów pokazują się na podstawie adresu te najbliższe z każdej formy odbioru czy to paczkomat czy inne.
a u mnie w mojim miescie na slowacji jest paczkomat z boku poczty glownej, wiec niemusze tego szukac byle gdzie
taka mala ciekawostka.
kiedys sluchalam na youtube video pewnego pana z czech, jakto opowiadal o tym, jak u niego w bloku nadole sa paczkomaty.
kazda firma czy sklep, niepamietm jak to bylo ma tam w blokach swj paczkomat.
a konkretny kod jest dotego zeby to ci dalo napewno twoja paczke a nie paczke siasiatky z naprzeciwka np.
kiedys sluchalam na youtube video pewnego pana z czech, jakto opowiadal o tym, jak u niego w bloku nadole sa paczkomaty.
kazda firma czy sklep, niepamietm jak to bylo ma tam w blokach swj paczkomat.
a konkretny kod jest dotego zeby to ci dalo napewno twoja paczke a nie paczke siasiatky z naprzeciwka np.