Poprzednia
3 / 3
Dałem ci spis questów gratów, jak umiesz grać w inne mudy to dasz radę, ale oczywiście w grupie łatwiej jak na bierząco się kogoś można zapytaććć. Na szczęście helpy tam rozbudowane, więc kto chce niech gra, ale niespecjalne zachęcam.
balbim masz rozpiski eq questów i lokacji jak iśc itd byś podesłał. rafalko jak coś to można powócić i pograć, mam jakąś postać na 35 lvl
To możemy się kiedyś spiknąć jak to mówią.
mnie brakuje nightala ten mud jakoś mi najbardziej do gustu przypadł ale niestety od dawna już server nie działa, a szkoda.
Zapraszam na Killera. MUD jest ciagle rozwijany. Wszystkie informacje znajdziecie na forum.killermud.pl. Jesli potrzebna będzie wam pomoc to odezwijcie się na forum a napewno ja otrzymacie.
W Killera to bym pograł ;) No, ale nikt nie chce wbijać od początku ze mną poziomów hehe.
Doszedłem kiedyś do 26 czy 24 lewelu na Barbarzyńcy. Stare dzieje.
Doszedłem kiedyś do 26 czy 24 lewelu na Barbarzyńcy. Stare dzieje.
ja to bym pograł gdyby jakieś questy ciekawe były a tak samo zabijanie to jakoś nie przyciąga
Edytowano
Hej. W eltenowej grupie Mudy opisuję nowopowstałego, polskiego muda FinalMUD. Gra zaistniała z początkiem tego roku, jest tworzona przy użyciu sztucznej inteligencji. Jest w niej sporo czynności do zrobienia przy możliwości pełnego idlowania. Walka (w tym drużynowa), wszelkiego typu zbieractwo, proceduralnie generowane tereny różnego typu.
Z administracją jest dobry kontakt, częste poprawki i dokładki nowości. Mud na razie w fazie rozwoju. Cieszy się sporym zainteresowaniem. Gra może fajnie towarzyszyć codziennej pracy przy kompie.
Host: finalmud.org
Port: 4000
Strona MUDa: http://finalmud.org
Z administracją jest dobry kontakt, częste poprawki i dokładki nowości. Mud na razie w fazie rozwoju. Cieszy się sporym zainteresowaniem. Gra może fajnie towarzyszyć codziennej pracy przy kompie.
Host: finalmud.org
Port: 4000
Strona MUDa: http://finalmud.org
Poprzednia
3 / 3