Forum

Polskie MUDY

Gry tekstowe

Poprzednia 3 / 3

balteam

#41 ·

Dałem ci spis questów gratów, jak umiesz grać w inne mudy to dasz radę, ale oczywiście w grupie łatwiej jak na bierząco się kogoś można zapytaććć. Na szczęście helpy tam rozbudowane, więc kto chce niech gra, ale niespecjalne zachęcam.
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

longshoot

#42 ·

balbim masz rozpiski eq questów i lokacji jak iśc itd byś podesłał. rafalko jak coś to można powócić i pograć, mam jakąś postać na 35 lvl

rafalko112

#43 ·

To możemy się kiedyś spiknąć jak to mówią.
radio plays is super

balteam

#44 ·

A grajcie sobie:
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

mojsior

#45 ·

mnie brakuje nightala ten mud jakoś mi najbardziej do gustu przypadł ale niestety od dawna już server nie działa, a szkoda.

longshoot

#46 ·

jak to server nie działa od dawna jak parę miesięcy temu się logowałrm?

mojsior

#47 ·

to daj mi dane w takim razie, bo nawet strony nie ma z kąd można by je wziąć

Berbeluch

#48 ·

Zapraszam na Killera. MUD jest ciagle rozwijany. Wszystkie informacje znajdziecie na forum.killermud.pl. Jesli potrzebna będzie wam pomoc to odezwijcie się na forum a napewno ja otrzymacie.

nuno69

#49 ·

Berbeluch, jaki masz nick na KM?
- "Intelligence and wisdom is like jam. The less you have, the harder you're trying to spread it arround." - French proverb

nuno69

#51 ·

Cholera, nie kojarzę :). Ja byłem tam najpierw jako Gushasad, potem jako GrashVarrag.
- "Intelligence and wisdom is like jam. The less you have, the harder you're trying to spread it arround." - French proverb

daszekmdn

#52 ·

W Killera to bym pograł ;) No, ale nikt nie chce wbijać od początku ze mną poziomów hehe.
Doszedłem kiedyś do 26 czy 24 lewelu na Barbarzyńcy. Stare dzieje.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

mojsior

#53 ·

ja to bym pograł gdyby jakieś questy ciekawe były a tak samo zabijanie to jakoś nie przyciąga

pates

#54 ·

Jakby ktoś chciał ze mną tak od początku, to why not
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

daszekmdn

#55 ·

W Killerze ciężko jest poradzić sobie gdy stracisz całą kasę.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Postukujacy

#56 ·

Edytowano
Hej. W eltenowej grupie Mudy opisuję nowopowstałego, polskiego muda FinalMUD. Gra zaistniała z początkiem tego roku, jest tworzona przy użyciu sztucznej inteligencji. Jest w niej sporo czynności do zrobienia przy możliwości pełnego idlowania. Walka (w tym drużynowa), wszelkiego typu zbieractwo, proceduralnie generowane tereny różnego typu.
Z administracją jest dobry kontakt, częste poprawki i dokładki nowości. Mud na razie w fazie rozwoju. Cieszy się sporym zainteresowaniem. Gra może fajnie towarzyszyć codziennej pracy przy kompie.

Host: finalmud.org
Port: 4000
Strona MUDa: http://finalmud.org
INFP
Poprzednia 3 / 3