Forum

Polskie MUDY

Gry tekstowe

1 / 3 Następna

patrykkubaszczyk

#1 ·

zna ktoś jakieś fajne MUDY po Polsku. oprucz laca
w laca już gram, możecie mnie znaleźć w mieście migiaard pod nazwą ultros

rafalko112

#2 ·

Killer mud Np. Albo cygnus division. Albo z takich klimatycznych to arkadia i barsawia warlock nightal. Z tym, że w killermudzie są angielskie komendy.
radio plays is super

balteam

#4 ·

powpisuj sobie w google.
Łatwo znaleźć.
Studnia dusz jeszcze kiedyśtam działała, potem przestała i zaczęła, ale teraz chyba już jej nie ma na stałe.
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

balteam

#6 ·

2 likes
google.pl
powinny działać;P
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

patrykkubaszczyk

#7 ·

ale zainstalowałem i zainstalowałem killera i odpaliłem i mówi not connected

balteam

#8 ·

Kilera się nie instaluje, na mush-z stwórz plik z adresem i portem
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

patrykkubaszczyk

#9 ·

ale na oficjalnej stronie nie ma adresu i portu.

balteam

#10 ·

musi być
ehhhh gooogle.pl
gooogle.pl
google.pl
cytat z forum pirerwszy wynik:
Instalujesz program, w okienku "host" wpisz "killer.mud.pl" w oknie "port" nalezy wklepać "4000".
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

rafalko112

#12 ·

ewentualnie killermud.pl port 4000
radio plays is super

longshoot

#14 ·

studnia dziala, postacie pozostaly.

longshoot

#15 ·

i jest mistyk charakter nie wiem czy wczesniej byl ale teraz jest.

balteam

#17 ·

Był mistyk, ale coś ze studnią się rąbnęło.
z 2 lata temu mieliśmy klan, potem przestała studnia działać i teraz nie ma żadnych klanów, a w cześniej nawet te nieistniejące były w rankingu. No i to wygląda tak jak by prywrócono starą studnię jakąś, nie najnowszą w każdym razie.
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

longshoot

#18 ·

ale dziala, nawet jak stara, to ja sie stesknilem.

rafalko112

#19 ·

A jaki jest nowy port do studni dusz? chętnie bym sobie pograł.
radio plays is super

balteam

#20 ·

No ja chciałem kiedyś wyskilować wilka na maksa, dużo mi nie brakowało, ale pewnie teraz jak tam pustki to mi się nie będzie chciało, z resztą postacie chyba cofnęły się niektóre w rozwoju.
No i jak masz pod ręką to daj te dane to i połączę się zobaczę co tam
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.
1 / 3 Następna