Killer mud Np. Albo cygnus division. Albo z takich klimatycznych to arkadia i barsawia warlock nightal. Z tym, że w killermudzie są angielskie komendy.
musi być ehhhh gooogle.pl gooogle.pl google.pl cytat z forum pirerwszy wynik: Instalujesz program, w okienku "host" wpisz "killer.mud.pl" w oknie "port" nalezy wklepać "4000".
Był mistyk, ale coś ze studnią się rąbnęło. z 2 lata temu mieliśmy klan, potem przestała studnia działać i teraz nie ma żadnych klanów, a w cześniej nawet te nieistniejące były w rankingu. No i to wygląda tak jak by prywrócono starą studnię jakąś, nie najnowszą w każdym razie.
No ja chciałem kiedyś wyskilować wilka na maksa, dużo mi nie brakowało, ale pewnie teraz jak tam pustki to mi się nie będzie chciało, z resztą postacie chyba cofnęły się niektóre w rozwoju. No i jak masz pod ręką to daj te dane to i połączę się zobaczę co tam