Cześć.
Nie zauważyłem, aby ta gra miała swój wontek.
Fabuła
Jesteśmy gościem, którego wysyła policja, aby znalazł i rozbroił bombe w kanałach. Na rozbrojenie gry czyli na przejście tej gry mamy godzinę.
Posiada też 15 poziomów.
Gra jest dwa d, ale bardzo wiele w niej robimy.
Musimy zakręcać zawory, aby woda nas nie zalała, zabijamy pająki, szczury i mafiozów oraz czasem pojawia się pudełko z różnymi rzeczami.
Sama gra ma trzy poziomy trudności, i trzy różne etapy, które są losowane.
Jeden, to standardowe kanały, gdzie zakręcamy wodę, enterem szukamy zaworu, młotkiem pod ctrl naprawiamy i zakręcamy strzałkami - według wskazuwek zegara. Zabijamy pająki klawiszami od F1 do F6. Pod jedynką był chyba młotek, a pod dwujką broń palna.
dwa - to poziom platformówki, gdzie przeskakujemy różne rzeczy i chodzi o przejście do końca planszy.
Trzy - poziom z kanałami, ale dodatkowo z elektrycznością, która też może nas zabić.
W grze występują też rundy bonusowe, gdzie zabijamy mafiozów. I jak pierwszego na raz, to drugiego na dwa razy, trzeciego na trzy itd.
Bronie:
1 fists, 2 gun, 3 wrenches, 4 flash lights.
Kontrolem odpalamy.
Firma, która wyprodukowała grę ogłosiła upadłość i gra jest zadarmo. Nalerzy mieć tylko program generujący klucze do tej i innych gier tej firmy.
Nie stety gra nie chce mi pujść na win 10 64 bit. Chętnie bym zagrał. :(
Piszcie jak wam się grało, czy przeszliście całą i co sądzicie o tej grze?
----
Gre i program do generowania kluczy oraz inne gry tej samej firmy można zciągnąć
http://www.agarchive.net
Nie zauważyłem, aby ta gra miała swój wontek.
Fabuła
Jesteśmy gościem, którego wysyła policja, aby znalazł i rozbroił bombe w kanałach. Na rozbrojenie gry czyli na przejście tej gry mamy godzinę.
Posiada też 15 poziomów.
Gra jest dwa d, ale bardzo wiele w niej robimy.
Musimy zakręcać zawory, aby woda nas nie zalała, zabijamy pająki, szczury i mafiozów oraz czasem pojawia się pudełko z różnymi rzeczami.
Sama gra ma trzy poziomy trudności, i trzy różne etapy, które są losowane.
Jeden, to standardowe kanały, gdzie zakręcamy wodę, enterem szukamy zaworu, młotkiem pod ctrl naprawiamy i zakręcamy strzałkami - według wskazuwek zegara. Zabijamy pająki klawiszami od F1 do F6. Pod jedynką był chyba młotek, a pod dwujką broń palna.
dwa - to poziom platformówki, gdzie przeskakujemy różne rzeczy i chodzi o przejście do końca planszy.
Trzy - poziom z kanałami, ale dodatkowo z elektrycznością, która też może nas zabić.
W grze występują też rundy bonusowe, gdzie zabijamy mafiozów. I jak pierwszego na raz, to drugiego na dwa razy, trzeciego na trzy itd.
Bronie:
1 fists, 2 gun, 3 wrenches, 4 flash lights.
Kontrolem odpalamy.
Firma, która wyprodukowała grę ogłosiła upadłość i gra jest zadarmo. Nalerzy mieć tylko program generujący klucze do tej i innych gier tej firmy.
Nie stety gra nie chce mi pujść na win 10 64 bit. Chętnie bym zagrał. :(
Piszcie jak wam się grało, czy przeszliście całą i co sądzicie o tej grze?
----
Gre i program do generowania kluczy oraz inne gry tej samej firmy można zciągnąć
http://www.agarchive.net