Forum

Jakich Eltenowiczów spotkaliście naprawdę

Integracja Eltenowiczów

Poprzednia 45 / 45

Paulinux

#881 ·

Bardzo miło było się spotkać. Myślałam, że posiedzimy dłużej, ale to może innym razem się uda
Happy hacking

ewelinka

#882 ·

Do mojej listy dołącza Pates

pates

#883 ·

Potwierdzam.
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

pates

#884 ·

Lista z posta 797 jak coś zaktualizowana, dla uściślenia.
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

miki2137

#885 ·

Moja lista:
pajper (w Krakowskim ośrodku dla niewidomych w sali biologicznej XD)
lord killer
może był ktoś jeszcze ale nie pamiętam.
W związku z moją przesiadką na Linuxa jestem tu coraz żadziej, formy kontaktowe w wizytówce.

daszekmdn

#886 ·

Do mojej listy dopisuję użytkownika Titomaton.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

djsenter

#887 ·

Do listy dopisuję Lwicę.
Senter San

lwica

#888 ·

Z wzajemnością. :) A dopisać należy też użytkownika Siwy4don. :)
Nawet jeśli jesteś aniołem, zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie przeszkadzał szelest twoich skrzydeł. Autor nieznany.

matid25

#889 ·

Do mojej listy poznanych w realu eltenowiczów dołącza sanklip :)
Zapraszam do mojej biblioteki dźwiękowej :)

miki2137

#890 ·

a do mojej bobo22
W związku z moją przesiadką na Linuxa jestem tu coraz żadziej, formy kontaktowe w wizytówce.

Zuzler

#891 ·

2 likes
O kurde, to to jednak człowiek!

DJGraco

#892 ·

A co wy myśleliście, że to jakiś tajny eksperymentalny projekt sztucznej inteligencji?

Zuzler

#893 ·

Nie, ja prywatnie sądziłam, że to jakiś troll po prostu.

pates

#894 ·

W sumie o tym zapomniałem, ale około miesiąc temu zaliczone spotkanko z @Zywek.
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

pates

#895 ·

1 likes
Ostatnio zaliczone spotkanko z @Adasadula, dzięki.
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

Adasadula

#896 ·

1 likes
A faktycznie ;), nawet nie pomyślałem żeby się tu wpisać ale takowe było, świetny sylwiester się odbył :).

-- (pates):
Ostatnio zaliczone spotkanko z @Adasadula, dzięki.

--

marcysia

#897 ·

Do mojej listy dopisuję użytkowników rylotek111 i lurek
marzenia się spełniają.

Pitef

#898 ·

1 likes
A ja poznałem pana Mustafa.
Sygnatura? A co to jest i do czego :D
Poprzednia 45 / 45