Poprzednia
45 / 45
Bardzo miło było się spotkać. Myślałam, że posiedzimy dłużej, ale to może innym razem się uda
Moja lista:
pajper (w Krakowskim ośrodku dla niewidomych w sali biologicznej XD)
lord killer
może był ktoś jeszcze ale nie pamiętam.
pajper (w Krakowskim ośrodku dla niewidomych w sali biologicznej XD)
lord killer
może był ktoś jeszcze ale nie pamiętam.
A co wy myśleliście, że to jakiś tajny eksperymentalny projekt sztucznej inteligencji?
1 likes
A faktycznie ;), nawet nie pomyślałem żeby się tu wpisać ale takowe było, świetny sylwiester się odbył :).
-- (pates):
Ostatnio zaliczone spotkanko z @Adasadula, dzięki.
--
-- (pates):
Ostatnio zaliczone spotkanko z @Adasadula, dzięki.
--
Poprzednia
45 / 45