Forum

Jakich Eltenowiczów spotkaliście naprawdę

Integracja Eltenowiczów

Poprzednia 44 / 45 Następna

daszekmdn

#861 ·

A moja we wpisie 775
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

lwica

#862 ·

Dopisać należy użytkowników Kasia i Aleks77 :)
Nawet jeśli jesteś aniołem, zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie przeszkadzał szelest twoich skrzydeł. Autor nieznany.

lwica

#863 ·

Do grona znanych dopisuję też Paulinux. :)
Nawet jeśli jesteś aniołem, zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie przeszkadzał szelest twoich skrzydeł. Autor nieznany.

pates

#864 ·

Mogę spokojnie dopisać Kazka5P, dzięki za spotkanko na Tynieckiej.
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

pates

#865 ·

Dzięki za miłe spotkanie Piotrze, na Tynieckiej, dzisiaj.
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

DJGraco

#866 ·

I ja również dziękuję. Było spoko :D

Piotr

#867 ·

2 likes
Było mi bardzo miło gościć u Was Panowie w miejscu, które ożywiło we mnie wiele wspomnień, ponieważ spędziłem tam kilka ładnych lat nauki.
Oczywiście listę swoją uzupełniłem, przy okazji dodając jeszcze użytkownika Przemysl4V, ponieważ nie da się zaprzeczyć, iż jego także spotkałem na żywo i mam nadzieję spotykać jeszcze nie raz, o i ciekawostka owa znajomość również zaczęła się w miejscu, które wczoraj miałem przyjemność odwiedzić, mowa o Tynieckiej.
Jeśli ktoś ciekaw owej listy, znajduje się we wpisie 333, a jest już na niej 66 osób.
Pozdrawiam

daszekmdn

#868 ·

Tez mam piekne wspomnienia z tym miejscem... Ale Krakow mnie jakos ostatnio boli :( a szkoda
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

lwica

#869 ·

Do listy poznanych użytkowników jakiś czas temu dołączył Grzegorzm. :)
Nawet jeśli jesteś aniołem, zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie przeszkadzał szelest twoich skrzydeł. Autor nieznany.

daszekmdn

#870 ·

Do listy dopisuję Longshoota. :)
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

lwica

#871 ·

1 likes
O, niedopatrzenie, ale jeszcze Denisa oraz Mikołaja dopisać należy. :)
Nawet jeśli jesteś aniołem, zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie przeszkadzał szelest twoich skrzydeł. Autor nieznany.

djdenismusic

#872 ·

1 likes
A to ja też lwicy niedopisałem, co właśnie poprawiam :)
Btw: Przepyszna była ta sałatka.

Pitef

#873 ·

Ostatnio miałem przyjemność poznać Miśka.
Sygnatura? A co to jest i do czego :D

DJGraco

#874 ·

Którego Mikołaja Lwica, którego. Tu na Eltenie ich troszkę jest

sanklip

#875 ·

Dj krisu wbija na listę.
Sygnatura:

Cis najzieleńszy jest zimą;
ma zwyczaj śpiewać kiedy płonie.


Heilung -
"Norupo".

djkrissu

#876 ·

No to sanklip także wbija do mnie jako kolejna osoba spotkana z eltena.
Fiorda! to projekt dwójęzyczny, polsko-ukraiński. Fiorda, to "muzyka dla każdego o każdej porze nocy i dnia". Zapraszam do zapoznania się z tym projektem, a może znajdziesz tam coś dla siebie? http://dmsrv.pl:7181/fiorda To link do strumienia zapasowego, a główny strumień znajduje się pod adresem: http://radiofiorda.pl/stream Na razie pilot, w krótce audycje na żywo. strona projektu: https://radiofiorda.pl

mucha

#877 ·

Do mojej listy dołącza Pates

pates

#878 ·

Wzajemnie.
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

Pitef

#879 ·

Do mojej listydolączają paulinux oraz Peterman.
Sygnatura? A co to jest i do czego :D

sanklip

#880 ·

Ja również wbijam Cię na swoją listę
-- (djkrissu):
No to sanklip także wbija do mnie jako kolejna osoba spotkana z eltena.

--
Sygnatura:

Cis najzieleńszy jest zimą;
ma zwyczaj śpiewać kiedy płonie.


Heilung -
"Norupo".
Poprzednia 44 / 45 Następna