No cuż- może nie zapadłem ci w pamięci. Bywa. Mam często tak w realu, że dużo osób wita się ze mną po imieniu, a ja nie mam pojęcia kto to, takwięc to chyba normalne.
Do Angeliki- ja na Klango byłem Rogerem, ty Moniką lisiecką. Chyba, że na prawdę cię mylę, ale wątpie. Grzesiek- tak pisaliśmy, gadaliśmy na Skype i chyba nawet wymienialiśmy się jakąś muzą.
Moja lista użytkowników eltena, których znam osobiście jest następująca: annabeth, elanor, lukaszenka, piciok, puszkin, i rylotek111. Jak bym kogoś pominął to krzyczeć, i gardła nie żałować! :)
Wygląda na to, że ja się chyba muszę przyznać do znajomości z Denisem, skoro on to zrobił. :) Ale jak tego posta pisałam, jeszcze go tu nie było. Tak więc, ogłaszam oficjalnie, że znam już dwóch eltenowiczów.
Ewelinka Puszkin violinist slawomir chinz I w sumie t nie wiem Aaa! Johnson i Everlastingdream kamerton Plany na kilkajeszcze spotkań mam, lecz co wyjdzie nie wiem