Poniekąd troche racji masz. Pewnie zdecydowana większość userów by wybaczyła błędy.
Chociaż pewnie i tak znaleliźliby się tacy którzy by się przypierdolili do tego jak post jest napisany, tak jak Ty.
-- (Pitef):
Z wymową może i problemy masz, ale pisać do sztucznej inteligencji piszesz. Co więc za problem napisać prosto od siebie? Rozsądne błędy chyba userzy wybaczą.
--
Chociaż pewnie i tak znaleliźliby się tacy którzy by się przypierdolili do tego jak post jest napisany, tak jak Ty.
-- (Pitef):
Z wymową może i problemy masz, ale pisać do sztucznej inteligencji piszesz. Co więc za problem napisać prosto od siebie? Rozsądne błędy chyba userzy wybaczą.
--