Forum

TyfloCentrum, TyfloPodcast i TyfloŚwiat w jednym miejscu.

Oprogramowanie

Poprzednia 3 / 3

guliwer

#41 ·

Poniekąd troche racji masz. Pewnie zdecydowana większość userów by wybaczyła błędy.
Chociaż pewnie i tak znaleliźliby się tacy którzy by się przypierdolili do tego jak post jest napisany, tak jak Ty.



-- (Pitef):
Z wymową może i problemy masz, ale pisać do sztucznej inteligencji piszesz. Co więc za problem napisać prosto od siebie? Rozsądne błędy chyba userzy wybaczą.

--

balteam

#42 ·

Pisanie z ai to jedna rzecz, ale fajnie jakby było kasowane zdanie typu:
"Oczywiście, poniżej jest tekst, który napisałem dla ciebie."
Dawidzio1 już nie poraz pierwszy nie sprawdzasz swoich postów przed wysłaniem, nie dziwię się, że ludzie się wkurzają.
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.
Poprzednia 3 / 3